Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Говорили про зміни в земельних відносинах
 

         Начальник Державної інспекції сільського господарства в Сумській області  В.І.Шахов  взяв участь  у нараді при заступнику голови Сумської обласної  державної адміністрації Слизькому С.М.

На нараді  йшлося про нововведення у сфері регулювання земельних відносин.

Зокрема, про зміни у порядку здійснення державної реєстрації  земельних ділянок та  оформлення  прав  на них розповів начальник Головного Управління Держземагенства у Сумській області Оленич П.С.

        Він наголосив, що з 1 січня поточного року набрав чинності Закон України «Про державний земельний кадастр», який передбачає створення єдиного на всій території земельного кадастру.

Право власності  на землю тепер  посвідчується витягом з реєстру прав на нерухоме майно,  а не державним актом на земельну ділянку, як   було раніше. Витяг   видається місцевим органом юстиції.

Про те, як виконують нові функції працівники юстиції, розповів  начальник Головного Управління Литвиненкр О.О.

        Про повноваження Головного  Управління   Держземагенства щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів говорив Оленич П.С.

       Начальник Держсільгоспінспекції в Сумській області Шахов В.І. взяв участь  у обговоренні актуальних питань, які були підняті на нараді. Адже одне з головних завдань, яке виконують фахівці інспекції, - контроль за використанням та охороною земель на Сумщині.


            Прес - служба    Держсільгоспінспекції в Сумській області.

 Создан 22 мар 2013 
Бесплатное продвижение сайтов