Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Притягнуто до адміністративної відповідальності
 

        Фахівці Держсільгоспінспекції в Сумській області постійно здійснюють контроль за використанням та охороною земель.

        Нещодавно вони провели планову перевірку ДП АФ «Діамант» (директор Гапон О.О.). Перевіркою встановлено, що представниками агрофірми  були розорані земельні ділянки власників земельних  ділянок (паЇв), які знаходилися в оренді цього ж господарства.

        Загальна площа, яку незаконно розорали, становить 22 гектари. Своїми діями агрофірма порушила вимоги ст.35 Закону України «Про охорону земель» та ст.96 Земельного кодексу України.

        За вчинене порушення керівників ДП АФ «Діамант» було притягнуто до відповідальності за ст. 53 Кодексу України «Про адміністративне порушення» та виданий обов’язковий припис щодо порушення, яке було допущено.

       Також згідно «Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного заняття  земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого) шару ґрунту без спеціального дозволу» вказаним агропідприємством заподіяна шкода у розмірі 6281,79 грн за нецільове використання земельних ділянок шляхом їх розорювання.

 

        Прес – служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 26 мар 2013 
Бесплатное продвижение сайтов