Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Робоча поїздка була насиченою
 

       Держсільгоспінспекція повідомляє

 

       Начальник Держсільгоспінспекції в Сумській області  Шахов В.І. взяв участь  у робочій поїздці заступника голови обласної держадміністрації Слизького С.М. по Липоводолинському району.

       Перша половина заходу  була присвячена відвідинам двох підприємств – ТОВ «Завод Кобзаренка» і «Птахорадгосп – 2007» та зустрічі з керівниками господарств  на базі останнього.

       Обговорювали насущні проблеми, радилися як у стислі терміни провести весняні польові роботи.

       Відбулося знайомство і з кількома закладами соціальної сфери району.

       У другій половині дня програма учасників поїздки теж була насиченою.  В залі Липоводолинської райдержадміністрації відбулася нарада з розпорядниками бюджетних коштів у районі та основними товаровиробниками, приватними підприємствами, які постачають продукти в ці заклади.

       Серйозна розмова відбулася і  з питань агропромислового розвитку району на наступній нараді за участю заступника голови Липоводолинської районної державної адміністрації з питань АПК, начальника управління агропромислового розвитку, начальника управління державної ветеринарної медицини в  районі та спеціалістів державних інспекцій, пов’язаних  з роботою агропромислового розвитку.

 

      Прес – служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.

 Создан 19 апр 2013 
Бесплатное продвижение сайтов