Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

До землі – з любов”ю
 

       Держсільгоспінспекція повідомляє

 

 

       У обласній   універсальній  наукрвій бібліотеці імені М.К.Крупської відбулася науково – практична конференція «Землі – шану і любов: культура грунтів як людський феномен».

       Присутні у залі –   студенти  Сумського національного аграрного  університету та Сумського будівельного  колледжу дізналися для себе чимало нового   від фахівців – практиків.

       З новим   в земельному законодавстві ознайомив  заступник начальника Головного управління Держземагенства в Сумській області Дедерко С.П., підкріплюючи свою розповідь кольровими повчальними слайдами.

      Про контроль за використанням та охороною земель детально розповів заступник начальника управління охорони і використання земель сільськогосподарського призначення, начальник відділу оперативного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства державної інспекції  с/г в  Сумській області Нагай А.М.

      Було чим поділитися з присутніми директору Сумської філії державної установи Інституту охорони ґрунтів України В.М.Мартиненку, адже стан родючості ґрунтів на Сумщині має свої особливості.

      «Раціональне використання та охорона земельних ресурсів», - такою була тема виступу заступника  директора Департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації

Турчина П.І.

      Учасники заходу мали можливість познайомитися з літературними новинками на теми збереження і дбайливого ставлення до матінки – землі.

 

      Прес – служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.

 Создан 19 апр 2013 
Бесплатное продвижение сайтов