Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Інспекція представила себе на виставці
       Держсільгоспінспекція повідомляє

 

Якість  продукції  - важливий фактор   

 

      «Сьогоднішній захід дає  нам нагоду  оцінити власні здобутки, а також показати нашим закордонним гостям могутній потенціал аграрного сектору України, який поступово розкривається на повну силу», - сказав Президент України Віктор Янукович при відкритті ХХV міжнародної аграрної виставки «Агро -2013».

 

      Аграрії Сумщини теж привносять у цей потенціал свій вагомий вклад. Це було видно по представленій продукції регіону, який  представляла делегація області на чолі з  головою облдержадміністрацію Ю.П.Чмирем.

 

      Керівник області підкреслив, що Сумщина, в першу чергу, багата на картоплю та зернові культури. Це дасть можливість експортувати їх на внутрішньому ринку до  декількох сусідніх областей. Також, Юрій Павлович наголосив на важливості збереження  якісного урожаю у комфортних умовах, для чого в області масово зводяться нові елеватори.

 

      Саме до збереження та  гарантування якості сільськогосподарської продукції якості причетні працівники Держсільгоспінспекції в Сумській області. Її начальник В.І.Шахов  та керівник управління контролю якості с/г продукції І.Г.Мойсєєнко були присутні на виставці, милувалися представленою продукцією регіону, зокрема, оригінально зробленим візком, наповненим смачним різноманіттям,  знайомилися з привезеним з інших областей, переймали досвід, ділилися думками з колегами та зарубіжними гостями, які з великою цікавістю спостерігали представлене на виставці.

 

      З виставки привезли чимало ідей, націлені  на продуктивну роботу, дбаючи, зокрема, про якість сільськогосподарської продукції. Адже якісна продукція - важливий рушій до залучення інвестицій  і у розвиток АПК області його потенціалу.

 

       Прес – служба Державної інспекції  с/г в Сумській області.Обновлен 27 мая 2013. Создан 24 мая 2013Бесплатное продвижение сайтов