Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Довіра до працівників зернових елеваторів висока
          Держсільгоспінспекція повідомляє

 

          Державна інспекція в Сумській області провела нараду з керівниками зернових сертифікованих складів за участю  заступника голови Сумської обласної державної адміністрації С.М.Слизького

 

         Було розглянуто ряд нагальних питань: підсумки роботи сертифікованих зернових складів  у 2012 – 2013 маркетинговому році, планування  підготовки матеріально – технічної бази до збирання урожаю зернових 2013 року та забезпечення роботи підприємств у 2013-2014 маркетинговому році.

 

         У вступному слові  С.М.Слизький, зокрема, сказав, що з урожаю 2012 року на сертифіковані зернові склади області надійшло 1759,2 тис тонн зерна, у тому числі від товаровиробників області – 1300,4 тис тонн, або 45,6% від валового виробництва, що є найвищий показником надходження зерна від товаровиробників області за останні роки.

 

         І підкреслив, що це засвідчує довіру сільгосптоваровиробників до представників зернових складів, а разом з тим і до фахівців Держсільгоспінспекції, які разом вирішують всі  виробничі проблеми і працюють на позитив.

 

         У 2012 із об’єму 428,3 тис тонн пшениці отримано 353,6 тис тонн продовольчої пшениці, або 83%, з 38,4 тис тонн жита - продовольче склало 33,2 тис тонн, або 86%.

Зерновий комплекс області постійно розвивається. Середній валовий збір зерна  протягом останніх двох років складав близько 2,6 мільйона тонн зерна. Згідно програми розвитку села в найближчі роки валовий збір зерна сягне 3 мільйонів тонн.

 

         Тому така ситуація потребує постійного збільшення потужностей сертифікованих зернових складів для повного якісного забезпечення з приймання, зберігання та відвантаження зернових ресурсів.

 

         Начальник Держсільнгоспінспекції в Сумській області В.І.Шахов  у своєму виступі наголосив, що в цілому використання виробничих потужностей сертифікованих зернових склади області  склало   116 відсотків.

 

         В поточному році в області розпочато роботи по будівництву нових місткостей для зберігання зерна загальним об’ємом близько 472 тисяч тонн.

 

         В зв’язку з цим планується додатково сертифікувати місткості близько 340 тисяч  тонн і це дасть змогу повністю якісно зберегти зерно урожаю 2013 року, виробництво якого сільськогосподарськими підприємствами області планується отримати не менше, ніж торік.     

 

         А отже, підготовка матеріально – технічної бази сертифікованих зернових складів до збирання урожаю 2013 року, яка вже розпочалася, буде напруженою  і для працівників зерносховищ, і для фахівців Держсільгоспінспекції.

 

        Від цього залежатиме надійна робота підприємств у 2013 – 2014 маркетинговому році та продовольча безпека області в цілому. 

 

               Прес – служба  Держсільгоспінспекції в Сумській області.Обновлен 05 июн 2013. Создан 01 июн 2013Бесплатное продвижение сайтов