Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Сектор готується до акредитації
 

Державна інспекція сільського господарства

в  Сумській області повідомляє

 

 

          В Держсільгоспінспекції в Сумській області успішно діє сектор лабораторних досліджень на основі випробувальної лабораторії  колишньої державної хлібної інспекції. 26 лютого 2013 року  він  був   атестований в ДЦ «Украгростандартсертифікація» на право проведення робіт по визначенню показників  якості зерна та продуктів його переробки на об’єктах, затверджених галуззю атестації.

          З початку 2013 року фахівці сектору лабораторних досліджень отримали 154 проби з сертифікованих зернових складів області для проведення фізико – технічних випробувань зерна та продуктів його переробки.

         За результатами цієї роботи оформлено 154 протоколи випробувань, на основі яких  були видані сертифікати якості зерна.

         Протягом лютого-травня  поточного року фахівці сектору лабораторних досліджень взяли участь у 4 раунді програми міжлабораторних порівняльних випробуваннях «Фізико – хімічні   показники якості зерна», який проводився ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів».

         Працівники сектору лабораторних досліджень беруть участь у проведенні сертифікації зернових складів при наявності поданих заяв і технічного нагляду на сертифікованих зернових складах згідно розробленого графіка.

         Паралельно сектором лабораторних досліджень ведеться підготовка  пакету документів для акредитації в Національному агентстві з акредитації України.

 

   Прес – служба  Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 21 июн 2013 
Бесплатное продвижение сайтов