Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Націленість - результативний контроль і взаємодія
 

          Держсільгоспінспекція повідомляє

 

          У Держсільгоспінспекції в Сумській області  відбулася нарада, на якій було підсумовано роботу за І півріччя поточного року. У ній взяли участь начальник  Шахов В.І., його перший заступник  Токар Л.М., керівники управлінь, відділів, секторів,  головні спеціалісти інспекції.

          У вступному слові начальник зробив наголос на тому, щоб при підбитті підсумків  кожен виступаючий  має зробити детальний аналіз зробленого,  зробити висновки з помилок і визначитися з перспективами  на майбутнє.

Які ж підсумки?  Протягом першого півріччя   Державною інспекцією сільського господарства  проведено 1032 перевірки суб’єктів господарювання. З них – 504  згідно планів перевірок та 528 – позапланових заходів згідно дозволу Держсільгоспінспекції України.

         В результатів цих заходів виявлено 508 порушень чинного законодавства, на усунення яких видано 508 приписів та посадових осіб, 150 суб’єктів господарювання притягнуто до  адміністративної відповідальності.

За результатами проведених перевірок накладено 560, 3 тис. гривень фінансових санкцій, з них  по планових перевірках 310, 9 тис.грн. та 249,4 тис грн. по позапланових перевірках. До Державного бюджету станом на 01.07.2013 року надійшло 185 тис. грн.

         За перше півріччя управліннями Держсільгоспінспекції в Сумській області видано 7726 документів дозвільного характеру. З них – 7668 сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки, 11 – сертифікатів відповідності послуг,47 дозволів на зняття ґрунтового покриву.

Згідно наданих адміністративних послуг   всього до бюджету за І півріччя   2013 року Держсільгоспінспекцією  перераховано 1,3 млн. грн.

         За вказаними цифрами - повсякденна  напружена робота працівників інспекції.    Кожне управління  виконує   завдання державної ваги, дбаючи відповідно про охорону та збереження землі, якість зерна, продуктів переробки  та плодоовочевої  продукції, якість насіння  та  безпечне і надійне функціонування с/г техніки.

          Одне з головних завдань  на майбутнє – посилення взаємодії і взаємного співробітництва з місцевими адміністраціями, науковцями,  правоохоронними органами. На цьому наголосив начальник інспекції В.І.Шахов.

 

          Прес – служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.

 Создан 17 июл 2013 
Бесплатное продвижение сайтов