Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Перевірили лабораторії області
 

          Держсільгоспінспекція повідомляє

 

 

          Фахівці     аналітичного відділу та метрологічного забезпечення Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Держсільгоспінспекції здійснили перевірки   готовності лабораторій  до роботи з насінням урожаю 2013 року.       

          До складу відділу  входить 19 акредитованих в системі  «Украгростандартсертифікація» лабораторій. Термін дії свідоцтв про атестацію чинний до 2014 року.

          На день перевірки проведені роботи по виготовленню конвертів, рулонів, «гофри» різного профілю для подальшого використання як субстрату для ложе при пророщуванні насіння. Для визначення схожості насіння заготовлений, промитий та прожарений пісок, згідно до вимог ДСТУ 4138-2002. Завершуються роботи по знеособленню залишків проб насіння сільськогосподарських культур.

         За результатами перевірок провідним фахівцям обстежених лабораторій рекомендовано закінчити роботи по знеособленню проб насіння сільськогосподарських культур, провести дезінфекцію стелажів, на яких зберігалися залишки середніх проб. 

         Злагоджена робота відділу  по аналізу посівних якостей насіння та садивного матеріалу,  висока готовність насіннєвих лабораторій до роботи з новим урожаєм дасть змогу своєчасно та якісно провести аналіз на відповідність вимогам ДСТУ 2240- 93, виявити можливі відхилення від норм, недоліки при очищенні і зберіганні насіннєвого матеріалу, надати кваліфіковані рекомендації щодо їх усунення.

 

           Прес-служба  Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 22 июл 2013 
Бесплатное продвижение сайтов