Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Державна інспекція сільського господарства в Сумській області взяла участь у міжнародній агропромисловій виставці – ярмарок «Агро-Сумщина-2013».
 

         Державна інспекція сільського господарства в Сумській взяла участь у  міжнародній агропромисловій виставці – ярмарок «Агро-Сумщина-2013», яка є престижним заходом в агропромисловому комплексі України.

         Урочисте відкриття виставки відбулося 17 серпня 2013 року на території Садівської сільської ради Сумського району. Цього року в ній взяли участь закордонні делегації, більше двадцяти учасників: з Польщі, Німеччини, Туреччини, Франції, Росії та Білорусі. Загалом у виставці взяли участь понад 350 підприємств різних форм власності Сумщини.

          Численними експонатами на виставці була представлена продовольча продукція, новітні технології і техніка в галузях рослинництва, тваринництва,  харчової та переробної промисловості, садівництва,  також свою продукцію презентували найкращі підприємства і фермерські господарства регіону, а саме широкий асортимент молочної продукції, свіжого м’яса, риби, меду, овочів та фруктів, які можна було придбати за цінами товаровиробника.

           Свій внесок  у загальну справу по забезпеченню аграрних виробників якісним та садивним матеріалом, а сумчан якісною і безпечною сільськогосподарською продукцією, здійснюють працівники Державної інспекції сільського господарства в Сумській області .

           Державна установа вже вдруге була презентована на традиційному сільськогосподарському святі. Експозиція інспекції складалася з банерів, буклетів, презентаційних матеріалів, підготовлених організаційним комітетом на чолі з начальником інспекції В.І.Шаховим. Експозиція надавала можливість кожному гостю виставки дізнатися про функції та завдання установи. Бажаючі могли і особисто поспілкуватися з керівником та начальниками управлінь.

 

          Прес-служба Державної інспекції с/г в Сумській області.Создан 19 авг 2013Бесплатное продвижение сайтов