Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Відбулася зустріч з інвесторами
 

           20 серпня 2013 року на базі Сумського національного аграрного університету відбулася робоча зустріч з керівниками інвестиційних компаній, під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації Чмиря Ю.П.

 

           У нараді взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації з питань АПК Слизький С.М., директор департаменту агропромислового розвитку Івченко В.М.,  начальник Державної інспекції сільського господарства   Шахов В.І.,  та керівники обласних структур АПК.

 

           У ході робочої зустрічі були розглянуті  питання, які стосувалися в першу чергу залучення в подальшому інвестицій в розвиток агропромислового  комплексу, стану та перспектив розвитку галузі тваринництва області.

 

           Голова Сумської обласної державної адміністрації  Чмирь Ю.П. поставив головне завдання перед присутніми, зокрема, перед обласними та державними службами агропромислового комплексу, щодо максимального сприяння надходження інвестиційного капіталу, від компаній які працюють на сьогодні в області.

 

           У здійсненні намічених планів чималу роль будуть відігравати і працівники Державної інспекції сільського господарства в Сумській області.Создан 21 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Бесплатное продвижение сайтов