Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Якість зерна та продуктів його переробки є запорукою продовольчої безпеки області.
 

            21 серпня 2013 року на базі філії ПАТ «Державна  продовольчо – зернова  корпорація України  «Сумський комбінат хлібопродуктів», відбулася прес – конференція з журналістами сумських ЗМІ. Де на їх запитання відповів перший заступник начальника Держсільгоспінспекції Токар Л.М. Він надав відповіді з деяких питань, які стосувались продовольчої безпеки Сумської області.

 

           Зокрема, Леонід Михайлович розповів, що  в області працює 35 сертифікованих зернових складів (28 підприємств). Загальна місткість складає  1,5 млн. тонн. І тому зерновими підприємствами постійно проводиться їх модернізація,  будуються нові місткості для зберігання зерна .

 

           Вже зараз працівники інспекції дбають про урожай 2014 року.  На сьогоднішній день сільськогосподарськими підприємствами Сумської області продовжується підготовка насіння озимих зернових культур під урожай 2014 року, засипано насіння – 44,499 тис. тонн, з них перевірено і кондиційного - 40,339 тис. тонн, або 98 % до потреби, в тому числі пшениці засипано – 40,781 тис. тонн, кондиційного – 38,069 тис. тонн, що складає 102 % до потреби.

 

           У своєму підсумку він наголосив, що велике значення має ефективне зберігання зерна,  що  дає можливість гарантувати продовольчу безпеку  області і держави в цілому. І тому така ситуація потребує постійного збільшення потужностей сертифікованих зернових складів для повного якісного забезпечення з приймання, зберігання та відвантаження зернових ресурсів.

 

           У 2013 році планується додатково сертифікувати місткості близько 340 тис. тонн і це дасть змогу повністю якісно зберегти зерно урожаю 2013 року.

 

Прес-служба Державної інспекції с/г в Сумській області.Создан 22 авг 2013Бесплатное продвижение сайтов