Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Державна інспекція сільського господарства в Сумській області, повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця.
 

             Протягом поточного року, Державною інспекцією сільського господарства в Сумській області, проведено шість конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців. За їх результатами, згідно із рекомендаціями конкурсної комісії, на посади призначено: 2 заступника начальників відділів управління контролю якості насіння та садивного матеріалу, 3 головних спеціаліста управління контролю за використанням та охороною земель, 2 головних спеціаліста управління контролю якості насіння та садивного матеріалу, 1 головного спеціаліста управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки, а також 1 провідного спеціаліста управління контролю за використанням та охороною земель.

             Державна інспекція сільського господарства в Сумській області, 28.08.2013 оголошує черговий конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки (м. Суми). Вимоги до кандидатів: вища технічна освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче спеціаліста з механізації сільського господарства, вільне володіння державною мовою, володіння ПК.

             Строк подання документів на конкурс – 30 днів з дня опублікування оголошення.

             Додаткова інформація за адресою: 40030, м. Суми, вул. Першотравнева 29, тел. 77-07-18.

 Создан 28 авг 2013 
Бесплатное продвижение сайтов