Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Державний нагляд за експлуатації машин та дотриманням вимог охорони праці при їх використанні.
 

             Держсільгоспінспекція повідомляє

 

             Безпечне та високопродуктивне використання техніки, можливе лише при дотриманні правил технічної експлуатації машин, та вимог охорони праці при їх використанні.

Запорукою безпечного використання машин, є своєчасне та якісне проведення обов’язкового технічного контролю. На 25 серпня поточного року, з  числа машин передбачених графіком проведення ОТК (24178 од. ) , пройшли технічний контроль 11924 машини , що складає відповідно 49%.

 

             За вище вказаний період, державні інспектори – працівники управління технічного нагляду, прийняли участь у комплексних перевірках 133 сільськогосподарських підприємств. З 2724 машин, що знаходились у них на обліку, 1339 або 48% не відповідали технічним вимогам. На усунення виявлених порушень державними інспекторами видано 44 приписи, виконання яких знаходяться на постійному контролі.

 

            З повною мірою відповідальності, до цих питань віднеслися керівники сільгосппідприємств ТОВ АФ «Берегиня-Агро», ФГ «Колос» Краснопільського, ФГ «Надія», ФГ «Велес» Глухівського, ПСП АФ «Промінь» Охтирського районів, де наявна техніка відповідає вимогам нормативних документів.

 

           На виконання раніше виданих приписів, своєчасно усунули виявлені порушення в господарствах ТОВ «За Мир» Сумського, ФГ «Промінь» Ямпільського та ТОВ «Крук» Лебединського районів.

 

           Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.

 

 Создан 28 авг 2013 
Бесплатное продвижение сайтов