Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Відбулася семінар-нарада з питань організації підготовки грунту під посів озимих колосових урожаю 2014 року.
 

          Держсільгоспінспекція повідомляє

 

           4 вересня 2013 року на базі Тростянецького району, Шевченківської філії ПрАТ «Райз -Максимко», відбулася обласна семінар-нарада з питань організації підготовки грунту під посів озимих колосових урожаю 2014 року, їх посіву та догляду за рослинами в осінньо -зимовий  період 2013-2014років. Взяв участь у проведенні даного заходу  та виступив з доповіддю на тему «Стан насінництва в Сумській області» начальник управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Держсільгоспінспекції  в Сумській області  Іванов Євген Миколайович.

           В своїй доповіді він наголосив , що в поточному році проінспектовано 53,2 тис. га посівів, що дало можливість провести вчасно сортові та видові прополки, вибракувати не відповідаючі насінницьким стандартам посіви і отримати якісне насіння в достатній кількості. Він звернув увагу, що на теперішній час господарствами області засипана і підготовлена достатня кількість насіння озимих культур під урожай 2014 року. Так станом на 3.09.2013 року  засипано 49,6 тис. га насіння озимих зернових, при плані 39,7 тис. тонн, із них визнано кондиційним 48,6 тис. тонн, що становить 122 % до потреби. Репродукційний склад засипаного насіння досить високий  - 99,8 %:

          По завершенню Євген Миколайович  зазначив, що у кожному районі слід посилити роботу із своєчасного проведення сортозаміни, сортооновлення та покращення репродукційного складу. Для вибору конкретних сортів, гібридів певної культури необхідно максимально використати досягнення територіально розміщених науково-дослідних установ, обласних державних центрів експертизи сортів рослин та сортодослідних станцій.

 

          Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Сумській області.Обновлен 05 сен 2013. Создан 04 сен 2013 
Бесплатное продвижение сайтов