Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Оформлення справ адміністративних правопорушень.
 

         Держсільгоспінспекція повідомляє

 

         5 вересня 2013 року в Державній інспекції сільського господарства відбулася теоретична частина  семінар - наради управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної інспекції сільського господарства  в Сумській області , щодо оформлення справ адміністративних правопорушень.

         Сам семінар складався з двох частин і проходив під головуванням начальника управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпекиХрупи Олександра Дмитровича. Всього в нараді взяло участь – 26 чол.

          В теоретичній частині семінару, Олександр Дмитрович доповів  про результати роботи управління за 8 місяців 2013 року , провів аналіз та порівняння виконаної роботи, стан дотримання антикорупційного законодавства, звернув увагу на проведення комплексних перевірок підприємств агропромислового комплексу області. Також він доторкнувся питання набрання чинності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.06.2013 №396 «Про затвердження Змін до деяких наказів Мінагрополітики України», а саме Інструкції з оформлення посадовими особами інспекції матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації.

          Сидорський О.Л.- в.о. завідувача юридичного сектора – розповів про Кодекс України, про адміністративні правопорушення уповноважених осіб Держсільгоспінспекції в Сумській області.

          Кріпак В.П. - головний спеціаліст управління з контролю за використанням та охороною земель – доповів про оформлення матеріалів адмінправопорушень з земельного законодавства.

Практична частина семінар-наради  відбулася на території ТОВ АФ «Северинівка» Сумського району , де учасників  семінару радо зустріли директор Хозов Іван Сергійович, та  головний інженер - Барило Борис Максимович.

           В результаті проведеного заходу було вирішено вжити заходів щодо недопущення порушень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», посилити увагу при прийнятті документів, розгляді заяв.

           Під час проведення комплексних перевірок при виявленні адміністративного правопорушення згідно статей 108, 188-27 КУпАП складати протоколи та розглядати справи про адмінправопорушення, формувати справи для передачі до районних судів.

 

           Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській областіСоздан 10 сен 2013Бесплатное продвижение сайтов