Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Готовність сертифікованих зернових складів до приймання пізніх зернових культур
 

Держсільгоспінспекція  повідомляє

 

         17 вересня 2013 року відбулася нарада з керівниками сертифікованих зернових складів Сумської області, за участю директора Департаменту агропромислового розвитку, начальника Державної фітосанітарної інспекції , директора Сумського регіонального відділення Аграрного фонду, тимчасово виконуючого обов’язки начальника Державної інспекції сільського господарства, керівників та заступників керівників хлібоприймальних  підприємств.

         На нараді було розглянуто ряд нагальних питань: про ситуацію, яка склалася по завантаженню хлібоприймальних підприємств, подальших планів та проблем щодо сушіння та збереження урожаю пізніх культур, про співпрацю з Сумським регіональним відділенням Аграрного фонду, Державною інспекцією сільського господарства у Сумській області, Державною фітосанітарною інспекцією у Сумській області.

         В ході наради виступив , тимчасово виконуючий обов’язки начальника Декржсільгоспінспекції Леонід Токар який розповів, що в даний час сертифіковані зернові склади області повністю готові до приймання зерна пізніх культур, відповідно їх даних потужність зерносушильного обладнання по кукурудзі при вологості 30% складає – 21 тис тонн за добу, зерноочисного обладнання – 59 тис тонн за добу.

         Додатково планується встановлення зерносушильного обладнання потужністю майже – 3 тис тонн за добу та зерноочисного обладнання 5 тис тонн за добу.

Як сказав  Леонід Токар, станом на 16 вересня поточного року на сертифікованих зернових складах вільних місткостей для зберігання пізніх культур близько 955 тис тонн. Проте так як зерно постійно відвантажується то прогнозоване надходження зерна пізніх культур складе близько 1,7 млн тонн. 

         А ось розміщення та зберігання насіння соняшнику на сьогодні для інспекції та деяких сертифікованих зернових складів це актуальне питання, яке потребує роз′яснення, наголосив доповідач.

         Проблемні питання, які були підняті на нараді, взяті для вирішення керівниками відповідних  структур, а саме вжиття необхідних заходів для організації приймання, сушіння та збереження урожаю пізніх культур, заборони вивезення з території зернозберігаючих підприємств продукції за межі Сумської області без карантинних сертифікатів. 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській областіСоздан 19 сен 2013 
Бесплатное продвижение сайтов