Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Сільськогосподарські підприємства Сумської області в повному обсязі забезпечені насінням озимих культур під урожай 2014 року
 

       Державною інспекцією сільського господарства в Сумській області, продовжується робота по підготовці насіння озимих культур для посіву, під урожай 2014 року. Планується посіяти озимих зернових культур на площі 191 тис. га, крім того озимого ріпаку на площі 21 тис. га. Потреба в насінні озимих зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, тритикале) становить    40,4 тис. тонн та ріпаку озимого 0,11 тис. тонн.

 

       Сільськогосподарськими підприємствами області вже засипано 54,1 тис. тонн насіння озимих зернових культур, та 0,13 тис. тонн насіння озимого ріпаку, що становить відповідно 133 та 119 відсотка до потреби.

 

       Крім того, в області працює 19 акредитованих лабораторій, фахівці яких мають достатній рівень професійних навиків для здійснення на належному рівні контролю за якістю насіння, для посіву під урожай 2014 року. Зокрема, випробувальними лабораторіями перевірено 53,6 тис. тонн насіння озимих зернових культур та 0,13 тис. тонн озимого ріпаку. Все насіння визнано кондиційним.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 01 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Бесплатное продвижение сайтов