Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі у керівництва Держсільгоспінспекції в Сумській області.
 

Держсільгоспінспекція в Сумській області повідомляє

 

         Робота з розгляду звернень громадян, організації особистого прийому в Державній інспекції сільського господарства Сумської області проводиться відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про інформацію». 

         В Держсільгоспінспекції забезпечено всі умови для реалізації громадянами конституційного права на письмові звернення та особистий прийом громадян. Звернення розглядаються об’єктивно, при необхідності комісійно з виїздом на місце із забезпеченням оперативного вирішення порушених у них питань, та задоволенням законних вимог заявників.

Звернення розглядаються у терміни, встановлені законодавством. Не допускається неоднозначних, неповних відповідей та безпідставної передачі розгляду звернень іншим установам.

         За ІІІ квартали 2013 року, до Державної інспекції сільського господарства надійшло 146 звернень громадян. На даний момент, 130 звернень вирішено позитивно ,16  знаходяться в стадії розгляду.

         Із загальної кількості звернень, 10 є колективними, 1 повторне. Основною причиною повторних звернень громадян, є їхнє небажання звертатись до організацій, які мають ліцензії на виконання землевпорядних робіт, та сплачувати за це власні кошти.

         Скарг на дії (бездіяльність) посадових осіб Інспекції не надходило.

Найчастіше громадяни звертаються з питань щодо розподілу земельних відносин, самовільного захоплення земельних ділянок.

         Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі у керівництва Держсільгоспінспекції сільського господарства  в Сумській області.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Обновлен 10 окт 2013. Создан 07 окт 2013 
Бесплатное продвижение сайтов