Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Підсумували роботу за ІІІ квартали
 

        У Держсільгоспінспекції  Сумської області  відбулася нарада, на якій були підведені підсумки роботи за ІІІ квартали поточного року. На нараді були присутні начальник інспекції Шахов В.І., його перший заступник  Токар Л.М., керівники управлінь, відділів, секторів,  головні спеціалісти інспекції.

        Державною інспекцією сільського господарства в Сумській області, за 9 місяців 2013 року,    проведено 1645 перевірок суб’єктів господарювання. З них – 788  згідно планів перевірок та 857 – позапланових заходів. В результаті цих заходів, виявлено 872 порушення чинного законодавства, на усунення яких видано 872 приписа, 184 суб’єкта господарювання притягнуто до  адміністративної відповідальності.

        За результатами проведених перевірок накладено 927,0 тис. гривень фінансових санкцій. До Державного бюджету станом на 01.10.2013 року надійшло 500,3 тис. грн.

        За три квартали 2013 року, управліннями Держсільгоспінспекції в Сумській області, видано 11996 документів дозвільного характеру. З них – 11940 сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки, 27 – сертифікатів відповідності послуг, 56 дозволів на зняття ґрунтового покриву.

        Розмова вийшла відвертою, діловою. Начальники управлінь не тільки проаналізували підсумки діяльності, а й зупинилися на  наболілих проблемах та намітили шляхи їх вирішення.

        Попереду напружена, відповідальна робота, яка уже визначена у планах на ІV квартал.

 

Прес – служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.

 Создан 08 окт 2013Бесплатное продвижение сайтов