Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки, підсумувало роботу за 9 місяців поточного року
 

Держсільгоспінспекція повідомляє

 

          За 9 місяців 2013 року, управлінням технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки здійснено державний нагляд у частині експлуатації та технічного стану машин, а саме працівники управління взяли участь у 163 планових перевірках суб’єктів господарювання, в яких на обліку 3290 од. техніки. За результатами перевірок, керівниками підприємств було видано 55 приписів, тимчасово заборонено експлуатацію 1525 од. техніки, яка не відповідала вимогам технічного стану. 

          Проведено 55 позапланових перевірок: 3-учбових закладів, 3 -суб’єктів уповноважених здійснювати ОТК, 49 – підприємств АПК.

          За не виконання приписів державних інспекторів, відповідно до  ст. 188-27 КУпАП складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення та  передано 6 справ до місцевих судів, для притягнення до адміністративної відповідальності.                   

          Також працівниками управління здійснено відомчу реєстрацію та облік машин,  видачу на них номерних знаків та відповідних реєстраційних документів, ведення автоматизованого обліку зареєстрованих машин та систематизацію відомостей про їх власників. з використанням Єдиного реєстру: зареєстровано сільськогосподарської техніки – 1378 одиниць машин,

видано свідоцтв про реєстрацію машин – 1632, знято з обліку  1018 од.

          За даними уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи, станом на 30 вересня  поточного року, пройшли обов’язковий технічний контроль 12238 машин з 25161 передбачених затвердженим графіком .

          Управлінням технічного нагляду розглянуто та надано інформацію на 12082 запита виконавчої служби, органів прокуратури, податкової інспекції, Управління внутрішніх справ та інших установ.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській областіСоздан 14 окт 2013 
Бесплатное продвижение сайтов