Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Контроль використання землі згідно чинного законодавства
 

          Фахівці управління контролю за використанням та охороною земель повсякчас контролюють використання землі згідно з чинним законодавством, дбають   про законність земельних відносин на території області.

           За 9 місяців 2013 року, ними було проведено 1305 перевірок додержання вимог земельного законодавства підприємствами, установами, організаціями і громадянами. При їх проведенні виявлено 802 порушення земельного законодавства на площі 279,5 тис. га.

           На усунення порушень видано 802 приписи, складено 413 протоколів. Державними інспекторами розглянуто 407 справ про адміністративні правопорушення. При розгляді справ  405 посадових осіб і громадян притягнуто до адміністративної відповідальності, з накладенням штрафів на загальну суму 95,8 тис. грн, та 2 справи закрито у відповідності з вимогами статті 253 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

           За результатами розгляду скарг органами Держсільгоспінспекції та судами скасовано 8 постанов про накладення адміністративних  стягнень на суму 1530 грн.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській областіСоздан 17 окт 2013 
Бесплатное продвижение сайтов