Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Управління технічного нагляду ,охорони праці та пожежної безпеки надає роз’яснення щодо порядку реєстрації нових машин.
 

          До Державної інспекції сільського господарства та її структурних підрозділів, постійно звертаються пересічні громадяни  та представники  юридичних осіб, щодо особливостей проведення реєстрації нових машин .

          Поняття «новий транспортний засіб» (нова машина) визначено підпунктом 14.1.124 пункту 14.1 ст.14 Податкового кодексу України – це транспортний засіб, що не має актів державної реєстрації уповноважених органів, у тому числі іноземних, тобто вперше реєструється  на території України.

          Статтею 234 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями, з 1 січня 2013 року встановлені нові розміри збору за першу реєстрацію колісного  транспортного засобу, які власник  нової машини повинен сплатити при її реєстрації з наданням підтверджуючого документу до інспекції.

Розмір збору за першу реєстрацію становить:

 

  • трактори колісні

 

        2, 93 грн. за 100 куб. см. об’єму циліндрів           двигуна.

 

  • інші колісні транспортні засоби (навантажувачі, екскаватори, автогрейдери, бульдозери, скрепери  і інші самохідні змонтовані машини)

 

 

        5, 40 грн. за 100 куб. см. об’єму

        циліндрів двигуна.

 

          Крім цього, машинокористувач  предоставляє нову машину  на огляд державному  інспектору Держсільгоспінспекції для оформлення відповідного акту, як це передбачено абз.3 п.2 Порядку відомчої реєстрації.

          При цьому, висновок спеціаліста з проведення обстеження машини на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації, не оформляється.

          Ці особливості стосуються і машин, які власниками самостійно виготовлені (саморобні) або складені з вузлів і агрегатів серійних машин.

 

Консультацію  щодо особливостей реєстрації машин можна отримати за тел. (0542) 770-700

 

Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Сумській області

 Создан 24 окт 2013 
Бесплатное продвижение сайтов