Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Про роботу колегії прокуратури Сумської області щодо вимог законодавства у сфері надрокористування та правозахисної діяльності.
 

Держсільгоспінспекція повідомляє

 

         25 жовтня 2013 року відбулося розширене засідання колегії прокуратури Сумської області, на якому розглядалися питання щодо стану додержання в області вимог законодавства у сфері надрокористування та правозахисної діяльності.

         У роботі колегії взяли участь  перший заступник начальника Державної інспекції сільського господарства в Сумській області Токар Л.М, та заступник начальника управління контролю за використанням та охороною земель Нагай А.М.

         В своєму виступі Леонід Михайлович розповів, що в Сумській області загальна площа земельних ділянок під кар’єрами складає 792 га.

         Підприємства, які використовують найбільші за площею земельні ділянки для розробки кар’єрів, є ДП ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» на території Глухівського району, ТОВ «БВК компанія Федорченко» (м. Суми), ТОВ «Агропідприємство «Прогрес-Технологія», ТОВ «Сілікатобетон», ПАТ «Будінмашсервіс», ПАТ «Суми-Надра» (Сумський район). 

         Також доповідач зазначив, що за 9 місяців 2013 року Управлінням контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Сумській області, проведено 47 перевірок додержання вимог земельного законодавства при використанні земельних ділянок під кар’єрами.

         При проведенні перевірок, особливу увагу звернено на правомірність зайняття та використання земельних ділянок, своєчасність сплати втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, наявність робочих проектів рекультивації порушених земель, фактичне проведення рекультивації та наявність спеціальних дозволів на зняття грунтового покриву.   

         У ході проведення перевірок, виявлено 21 порушення земельного законодавства на загальній площі 65,0 га. На усунення порушень видано 21 припис та  винесено 21 постанову про накладення адміністративного стягнення на суму 6,5 тис. гривень, та нараховано розмір заподіяної державі шкоди на суму 5,0 тис. гривень.

         По завершенню свого виступу, Токар Л.М. наголосив, що  хоч Державною інспекцією сільського господарства в більшій мірі приділяється увага перевіркам земель сільськогосподарського призначення, але працівниками інспекції будуть і надалі  здійснюватись перевірки додержання вимог земельного законодавства у сфері надрокористування, з не меншою відповідальністю.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 30 окт 2013 
Бесплатное продвижение сайтов