Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Відкриття нового елеватора на Сумщині відбулося…
 

       8 листопада 2013 року, на Сумщині відбулося урочисте відкриття нового елеватора філії ТОВ «Урожайна країна» в селі Андріяшівка, Роменського району. В даному заході прийняли  участь заступник голови правління ВАТ «Миронівський хлібопродукт»  Юрій Мельник, заступник голови Сумської облдержадміністрації Сергій Слизький, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Володимир Івченко, начальник Держсільгоспінспекції в Сумській області Володимир Шахов.

       Від початку будівництва елеватора, розрахованого на зберігання 80 тис. куб. м зернових та олійних культур, до введення його в експлуатацію пройшов лише рік. На елеваторі встановлено сучасне німецьке обладнання. Введення елеватора в експлуатацію дозволило додатково створити в Андріяшівці 52 нових робочих місць.
       Як зазначив директор філії «Андріяшівський елеватор, ТОВ «Урожайна країна» Олександр Дуднік.- «Перший час елеватор буде використовуватися виключно для власних потреб.Потужність по прийманню зерна 2000т/добу,  по відвантаженню зерна 800т/добу,потужність зерносушильного обладнання 1500т/добу. Згодом, коли його буде сертифіковано, будемо брати на зберігання зерно і від інших підприємств та фермерських господарств, адже потужність дозволяє забезпечувати послуги сільгоспвиробників».

       Проведенням сертифікації нового елеватора  будуть займатися спеціалісти Держсільгоспінспекції в Сумській області. Саме вони професійно оцінять  відповідність до готовності нового елеватора, згідно  вимогам діючої нормативно – технічної документації.

       Введення даного елеватора - це ще один крок до гарантії продовольчої безпеки держави і Сумщини.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 12 ноя 2013Бесплатное продвижение сайтов