Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Нагороди – за результативну роботу
 

        14 листопада у актовому залі Головного Управління агропромислового розвитку відбулося привітання працівників Держаної інспекції сільського господарства в Сумській області з їх професійним святом Днем сільського господарства.

        Присутніх у залі тепло привітали  керівник інспекції Шахов В.І. та його заступник Токар Л.М.

        Як зазначив Володимир Ілліч, у молодому колективі інспекції, фахівці якої здійснюють державний контроль якості с/г продукції, якості насіння, дбають про раціональне використання земель, надійну роботу с/г техніки , працюють результативно, сумські інспектори мають високі показники у роботі і є одним із кращих серед колективів інспекцій в Україні.

        Заслужену нагороду - Почесну грамоту начальника Державної інспекції сільського господарства в Сумській області з рук керівника отримали 12 фахівців інспекції. Почесною грамотою Директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відзначено головного спеціаліста відділу технічного нагляду управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Проценко В.М, та головного спеціаліста відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин, управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Бондаренко О.О.

       Ще 13 працівників нагороджені просто Грамотами начальника Державної інспекції сільського господарства  в Сумській області.

 

 

 Прес- служба Держсільгоспінспекції  в Сумській області.Создан 18 ноя 2013 
Бесплатное продвижение сайтов