Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Відбулася зустріч з керівниками інвестиційних компаній
 

         Начальник Державної інспекції сільського господарства в Сумській області Володимир Шахов, взяв участь у засіданні «круглого столу», що проходило в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  з керівниками інвестиційних компаній, які здійснюють свою виробничу діяльність на території Сумщини.                                     

         У ході засідання, яке проходило під головуванням директора Департаменту Володимира Івченка, було розглянуто питання виробничої діяльності інвестиційних компаній на території Сумської області та їх прогнозованої структури посівних площ сільськогосподарських культур під урожай 2014 року. Було наголошено, що з метою забезпечення продовольчої безпеки регіону необхідно належну увагу приділяти збільшенню посівів продовольчих культур, зокрема гречки, проса та інших.

         Належна увага також приділялася обговоренню питання виплати орендної плати за земельні паї , дотримання вимог законодавчих актів і нормативних документів, що регулюють відповідальність землекористувачів за порушення земельного законодавства.

 

         Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 12 дек 2013 
Бесплатное продвижение сайтов