Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

ГРАФІК




здійснення обов'язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів що знаходяться у власності суб’єктів господарювання

(юридичних та фізичних осіб) на території Сумської області в 2014 році

 

На виконання частини тринадцятої статті 35 Закону України «Про дорожній рух», пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1201 «Про затвердження Порядку здійснення обов'язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів» (Офіційний вісник України від 05.12.2011 № 92, стаття 3334), здійснити обов'язковий технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів в слідуючі строки:

 

День Місяць Назва місцевої ради Назва господарства (Фізичні особи) Час проведення Кількість машин, що підлягають ОТК Місце проведення  Назва району
20 1 Сумська Автогосподарство  УМВС України в Сумській обл. 09-00 1 територія підприємства м. Суми
21 1 Сумська АТЗТ "Сумський фарфоровий завод" 09-00 8 територія підприємства м. Суми
22 1 Сумська Фізичні особи 09-00 110 територія коледжу СНАУ(веретинівка) м. Суми
23 1 Сумська БМУ звязку ВАТ "Свемон-Восток" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
24 1 Сумська БМУ "Культпобутбуд" ВАТ "Сумжитлобуд" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
27 1 Сумська ВАТ "Буддеталь" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
28 1 Сумська ВАТ ВЕК "Сумигазмаш" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
30 1 Сумська ВАТ "Верстатотехмаш" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
31 1 Сумська АТ Сумський завод "Насосенергомаш" 09-00 3 територія підприємства м. Суми
3 2 Сумська ВАТ "СПМК-57" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
4 2 Сумська Фізичні особи 09-00 60 вул. Миргородська,6 (територія БМУ-3) м. Суми
5 2 Сумська ВАТ "Сумирибгосп" 09-00 10 територія підприємства м. Суми
7 2 Сумська Вокзал ст. Суми Південної залізниці 09-00 1 територія підприємства м. Суми
8 2 Сумська Сумський Державний університет 09-00 2 територія підприємства м. Суми
10 2 Сумська ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
12 2 Конотоп ТОВ "Колдос -Агротрейд" 10.00 4 На підприємстві          Конотопський
12 2 Сумська Державне підприємство "Південна залізниця" 09-00 7 територія підприємства м. Суми
12 2 Воронізька С(Ф)Г «Колос» 9-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
12 2 Воронізька ДП "Шосткинський лісгосп" 10-00 33 теріторія підприємства Шосткинський
12 2 Воронізька Фізичні особи 14-00 27 площа біля ради Шосткинський
14 2 Сумська Державне публічне акціонерне товариство "НАК Украгролізинг" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
15 2 Охтирська УБР  8-00-17-00 3 Територія підприємства Охтирський
15 2 Охтирська Цех електрозв’язку ВАТ «Укрнафта» 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
15 2 Охтирська УЦС ТСОУ 8-00-17-00 3 Територія підприємства Охтирський
15 2 Охтирська Будинок-інтернат 8-00-17-00 3 Територія підприємства Охтирський
18 2 Сумська ДКП "ВЖРЕУ-7" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
19 2 Шосткинська ТОВ "Шостка-технокат" 9-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
19 2 Шосткинська ТОВ "НПП Технологія" 10-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
19 2 Шосткинська ВАТ "Шосткинське ХПП" 11-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
19 2 Шосткинська Фізичні особи 12-00 18 майданчик біля ХПП Шосткинський
20 2 Білопільська Білопільська загальноосвітня школа-інтернат 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
20 2 Білопільська КУСОР Білопільська дит.буд.інтерн. 8.00-17.00 4 Територія підприємства Білопільський
20 2 Білопільська КП "Комунсервіс Білопілля" 8.00-17.00 6 Територія підприємства Білопільський
20 2 Білопільська ПАТ "Сумиобленерго" 8.00-17.00 6 Територія підприємства Білопільський
20 2 Білопільська КП "Білопільський житловик" 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
20 2 Білопільська ТОВ "Бімакс-М" 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
20 2 Білопільська КП "Теплосервіс Білопілля" 8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
20 2 Білопільська Колійний РМЗ ПЗ 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
20 2 Сумська ПСП "УкрРосХим" 09-00 5 територія підприємства м. Суми
20 2 Боромлянська .Фізичні особи 10.00-15.00 20 Сільрада Тростянецький
21 2 В-Писарівська Ф/Г "Світанок" 9:17 42 Територія підприємства В-Писарівський
21 2 В-Писарівська ПП "Добробут" 9:17 1 Територія підприємства В-Писарівський
21 2 Конотоп Фізичні особи 9-00 25 Вул.  Батуринська пл. біля сінного ринку Конотопський
21 2 Липоводолинська ТОВ "Альянс" 9-00 94 Тереторія організації Л-Долинський
21 2 Охтирська ВАТ «Охтирський пивзавод» 8-00-17-00 2 Територія підприємства Охтирський
21 2 Охтирська УЖКГ 8-00-17-00 2 Територія підприємства Охтирський
21 2 Охтирська ДП «Водоторгприлад» 8-00-17-00 2 Територія підприємства Охтирський
21 2 Охтирська УЖКГ 8-00-17-00 6 Територія підприємства Охтирський
22 2 Охтирська ТОВ «Брок-Енергія» 8-00-17-00 5 Територія підприємства Охтирський
22 2 Охтирська ПАТ "Сумиобленерго" 8-00-17-00 4 Територія підприємства Охтирський
22 2 Охтирська "Охтирський комбінат Хлібопродуктів" 8-00-17-00 3 Територія підприємства Охтирський
24 2 Липоводолинська ТОВ "Мрія" 9-00 40 Тереторія організації Л-Долинський
24 2 Сумська ДКП "Сумитеплокомуненерго" 09-00 2 територія підприємства м. Суми
25 2 Буринська КП «Буринь-Теплосервіс» 9-00 2 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська СФГ «Діброва» 10-00 6 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська СФГ «Агрос» 11-00 8 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська СФГ «Горовий» 12-00 2 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська ФГ «Каблюк» 13-00 3 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська СФГ «Степок» 14-00 10 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська СФГ «Доба» 16-30 3 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська СФГ «Сухомлин І.Г.» 15-30 2 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська СФГ «Семигори» 16-00 3 Територія підприємства Буринський
25 2 Буринська Філія ВАТ "Вімм-Білль-Данн Україна" Буринський завод сухого молока 12-30 4 Територія підприємства Буринський
25 2 Липоводолинська Райсількомунгосп 9-00 7 Тереторія організації Л-Долинський
25 2 Липоводолинська КПЖКГ "Липоводолинський" 11-00 2 Тереторія організації Л-Долинський
25 2 Липоводолинська ФГ  "Вербовий гай" 12-00 1 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
26 2 Липоводолинська Фізичні особи 9-00 70 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
26 2 Липоводолинська ФГ"Березовий гай" 9-00 4 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
26 2 Липоводолинська ТОВ "Агропартнери 2009" 9-00 1 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
26 2 Липоводолинська Липоводолинський ЦЕЗ 9-00 2 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
26 2 Липоводолинська ФГ "Вікторія" 9-00 3 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
26 2 Сумська Дочірнє підприємство "Сумський навчальний центр" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
26 2 Охтирська Охтирський коледж СНАУ 8-00-17-00 6 Територія підприємства Охтирський
26 2 Охтирська Охтирський професійний ліцей 8-00-17-00 6 Територія підприємства Охтирський
26 2 Охтирська ЦЕЗ №11 «Укртелеком» 8-00-17-00 12 Територія підприємства Охтирський
26 2 Шосткинська КП «ВУКГ» 9-00 6 теріторія підприємства Шосткинський
26 2 Шосткинська ПП "Шляховик-Шостка 11-00 3 теріторія підприємства Шосткинський
26 2 Шосткинська ТОВ «Бакс» 12-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
26 2 Шосткинська Фізичні особи 13-00 12 майданчик біля "РайДУ" Шосткинський
27 2 Білопільська ПСП "Білопільська МТС" 8.00-17.00 4 Територія підприємства Білопільський
27 2 Білопільська ТОВ Білопільський елеватор  8.00-17.00 5 Територія підприємства Білопільський
27 2 Білопільська Філія "Білопільський райавтодор" 8.00-17.00 6 Територія підприємства Білопільський
27 2 Білопільська ТОВ "Білопілля Агросвіт" 8.00-17.00 20 Територія підприємства Білопільський
27 2 Білопільська ТОВ "Вереск Агро" 8.00-17.00 1 Територія підприємства Білопільський
27 2 Білопільська ФГ "Авдєєв" 8.00-17.00 4 Територія підприємства Білопільський
27 2 Липоводолинська Фізичні особи 9-00 70 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
27 2 Липоводолинська ФГ "Бджола" 11-00 2 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
27 2 Липоводолинська ФГ"Агротранс 2010" 12-00 1 Тереторія Держсільгоспінспекції Л-Долинський
27 2 С-Будська СОК "Білицький" 10-00 2 Теріт.інспекції С-Будський
27 2 Тростянець Гетьманський національний природний парк. 9.00 1 Гетьманський парк Тростянецький
27 2 Тростянець Фізичні особи 9.00 20 Інспекція Тростянецький
27 2 Тростянець Сумська дирекція залізничних перевезень ПЗ. 10.00 1 Вокзал Смородино Тростянецький
27 2 Шатрищенська  Фізичні особи 9-00 43  територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
28 2 Грабовська ФГ "Прикордонне" 8-00 5 ФГ "Прикордонне" Краснопільський
28 2 Охтирська ОУГГ ВАТ «Суми-газ» 8-00-17-00 2 Територія підприємства Охтирський
28 2 Охтирська Училище соц. реабілітації 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
28 2 Охтирська ПП «Рось» 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
28 2 Охтирська ПП «Лімік» 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
28 2 Біловодська Фізичні особи 9 31 Територія сільської ради Роменський
28 2 Зарічанська  ПП Зарічанське 9.00 2 ПП Зарічанське Тростянецький
28 2 Зарічанська  Фізичні особи 11.00 5 Сільрада Тростянецький
20 2 Боромлянська ФГ Панкін  9.00 1 ФГ Панкін Тростянецький
3 3 Тростянець ПАТ Тростянецьагроспецбуд. 9.00 1 ПАТ Агроспецбуд Тростянецький
3 3 Тростянець Фізичні особи 10.00 20 Інспекція Тростянецький
3 3 Тростянець ТОВ Тростянецьагропромбуд 11.00 1 Тростянецьагропромбуд Тростянецький
4 3 В-Писарівська Великописарівське дочірне агролісогосподарське підприємство "Великописарівський агролісгосп" 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
4 3 Шаповалівська ТОВ "БІО ЛАТ" 10.00 49 Тракторна бришада Конотопський
4 3 Шаповалівська Фізичні особи 15.00 54 біля контори Конотопський
4 3 Лебединська Територіальний центр РДА 9-00 3 територія підприємства Лебединський
4 3 Лебединська Підприємство "Лебединський ринок" 11-00 1 територія підприємства Лебединський
4 3 Лебединська КП "Водоканал" 12-00 1 територія підприємства Лебединський
4 3 Лебединська ТОВ "Лебединський м'ясокомбінат" 13-00 4 територія підприємства Лебединський
4 3 Лебединська СФГ Артеменка М.С. 15-00 1 територія підприємства Лебединський
4 3 Сумська ДПСУ "Хіммонтаж-14" 09-00 14 територія підприємства м. Суми
5 3 Беївська Фізичні особи 10-00 25 Тереторія с/р Л-Долинський
5 3 Люджанська ПП.Рассвет-Агро  9.00 3 Господарство.  Тростянецький
5 3 Люджанська Фізичні особи 11.00 25 Сільрада Тростянецький
5 3 Люджанська ФГ.Кристал 13.00 17 фермерське господарство Тростянецький
6 3 Улянівська Улянівська ЗОШ І-ІІст. 8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
6 3 Улянівська КЗСОР Улянівська СЗОШ І-ІІст. 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
6 3 Улянівська ПСП "Слобожанщина Агро" 8.00-17.00 7 Територія підприємства Білопільський
6 3 Жовтнева Жовтнева ЗОШ І-ІІІст. 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
6 3 Кириківська МП "Агроснаб" 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
6 3 Кириківська ПРАТ "Кириківське ХПП" 9:17 4 Територія підприємства В-Писарівський
6 3 Бакирівська  Фізичні особи 8-00-17-00 6 тр. бригада ТОВ “Бакирівське” Охтирський
6 3 Бакирівська  ТОВ "Бакирівське" 8-00-17-00 12 тр. бригада ТОВ “Бакирівське” Охтирський
6 3 Бакирівська  ТОВ Бакирівське" 8-00-17-00 11 територія підприємства Охтирський
6 3 Бугруватська  Фізичні особи 8-00-17-00 24 біля селищної ради Охтирський
6 3 Печинська ТОВ АФ Зоря 9.00 3 Господарстро Тростянецький
6 3 Печинська ПП Печинське 10.00 5 Господарство Тростянецький
6 3 Печинська Фізичні особи 12.00 12 Сільрада Тростянецький
6 3 Ямпільська   СФГ «Заря» 8-00 3 СФГ «Заря» Ямпільський
6 3 Ямпільська ФГ «Промінь» 9-00 2  ФГ «Промінь» Ямпільський
6 3 Ямпільська Фізичні особи 10-00 20 майданчик біля контори ТОВ «Імшана-насіння» Ямпільський
6 3 Ямпільська ТОВ «Україна» 12-00 2 Тр-на б-да ТОВ «Україна» Ямпільський
6 3 Свеська  Фізичні особи 14-00 4 територія біля психо-неврологічного будинку інтернату Ямпільський
7 3 В-Писарівська Ф/Г "Ніколь" 9:17 1 Територія підприємства В-Писарівський
7 3 Сумська ЗАТ завод будівельних розчинів "ГАРАНТ" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
7 3 Погожокриницька  Фізичні особи 9 17 Територія сільської ради Роменський
7 3 Погожокриницька  ПАТ «ім. Тельмана» 9 26 Територія підприємства Роменський
7 3 Погожокриницька  СФГ «Заповіт» 9 1 Територія підприємства Роменський
10 3 Сумська ЗАТ "Сумимостобуд" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
11 3 Пісківська СФГ «Вікторія» 9-00 9 Територія підприємства  Буринський
11 3 Пісківська ПП АФ «Сейм» 11-00 3 Територія підприємства  Буринський
11 3 Пісківська СФГ «Нєгрєєва В.П.» 12-00 3 Територія підприємства  Буринський
11 3 Пісківська Фізичні особи 13-00 30 Біля сільської ради Буринський
11 3 Запсільська ТОВ "Рибиця" 8-00 1 Територія бригади Краснопільський
11 3 Сумська Фізичні особи 09-00 56 вул. Білопільський шлях, 36 (гараж Укрпошта) м. Суми
12 3 Вільненська Фізичні особи 9:17 72 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
12 3 Розсошівська ПП "Ера" 9:17 6 Територія підприємства В-Писарівський
12 3 Рябинівська Ф/Г Рябинка" 9:17 1 Територія підприємства В-Писарівський
12 3 Берестівська Фізичні особи 9-00 102 Тереторія с/р Л-Долинський
12 3 Берестівська ФГ "Карпець М.І" 12-00 6 Тереторія с/р Л-Долинський
12 3 Берестівська ФГ "Карпець І.І" 12-00 1 Тереторія с/р Л-Долинський
12 3 Берестівська ФГ "Приходько В.В" 12-00 3 Тереторія с/р Л-Долинський
12 3 Берестівська ФГ "Хекало С.І" 12-00 1 Тереторія с/р Л-Долинський
12 3 Берестівська ФГ "Лимарь О.О" 12-00 2 Тереторія с/р Л-Долинський
12 3 Берестівська Відділ освіти (Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст) 12-00 2 Тереторія організації Л-Долинський
12 3 Сумська ЗАТ "Укртехінтекс" 09-00 5 територія підприємства м. Суми
12 3 Путивльська Фізичні особи 09-00 24 стоянка вул. Радянська 70 Путивльський
12 3 м. Суми ДП«Державно продовольча корпорація» 9,00 9 Територія підприємства Сумський
12 3 м. Суми СумиХімпром 11,00 16 Територія підприємства Сумський
12 3 м. Суми Фізичні особи 12,00 9 Територія підприємства Сумський
12 3 Борослянська ТОВ Нафтогаз Прима.  9.00 6 Господарство. Тростянецький
12 3 Борослянська Фізичні особи 12.00 30 Сільрада Тростянецький
12 3 Гамаліївська ТОВ "АФ Лан" 9-00 15 теріторія підприємства Шосткинський
12 3 Гамаліївська ПШВК №66 13-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
12 3 Гамаліївська Фізичні особи 14-00 6 майданчик біля ради Шосткинський
13 3 Лебединська ПП  «Контакт» 8-00 2 територія підприємства Лебединський
13 3 Лебединська ДП «Лебединський  агро лісгосп» 11-00 5 територія підприємства Лебединський
13 3 Лебединська ФГ «Т.М.Б.» 14-00 6 територія підприємства Лебединський
13 3 Лебединська ТОВ «Меджик Лок» 15-00 1 територія підприємства Лебединський
13 3 В.Вільмівська СВК АФ "Перше травня" 8,30 42 Територія тракторної бригади Сумський
13 3 В.Вільмівська ФГ "Вікторія" 9,30 1 Територія с/р Сумський
13 3 В.Вільмівська Фізичні особи 9,30 38 Територія с/р Сумський
13 3 Терешківська ФГ «Ратай –М» 12,00 1 Територія с/р Сумський
13 3 Терешківська Фізичні особи 12,00 51 Територія с/р Сумський
13 3 Дорошівська Фізичні особи 9-00 9 територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
13 3 Дружбівська КП  «ЖФ Дружба» 11-00 3 Територія КП «ЖФ Дружба” Ямпільський
13 3 Дружбівська Фізичні особи 13-00 18 Територія КП «ЖФ Дружба” Ямпільський
14 3 Дмитрівська Фізичні особи 9:17 48 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
14 3 Карабутівська ФГ "Листопад" 10.00 5 Тракторна бригада Конотопський
14 3 Карабутівська Фг"Стеценко" 11.00 3 Тракторна бригада Конотопський
14 3 Карабутівська Фізичні особи 10.00 48 Тракторна бригада Конотопський
14 3 Конотоп ДП "Конотопський авіаремонтний заво" АВІАКОН"  10.00 7 На підприємстві                                                                                    Конотопський
14 3 Сумська Коледж СНАУ 09-00 1 територія підприємства м. Суми
14 3 Пустовійтівська  Фізичні особи 9 33 Територія сільської ради Роменський
14 3 Пустовійтівська  ПСП «Шляховик» 9 3 Територія підприємства  Роменський
14 3 Роменська  ДП ДАК «Хліб України» Роменський КХП 14 6 Територія підприємства Роменський
14 3 Сульська ФГ "Надія" 14,00 1 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська ФГ "Іщенка" 14,00 5 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська ФГ "Гончаренка В.В." 14,30 1 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська ФГ "Іванченка" 14,30 7 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська ФГ Гончаренка В.І. 14,30 2 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська ФГ "Деметра" 14,30 4 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська ФГ "Жмурка" 15,00 2 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська СФГ "Світлана" 15,00 1 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська Фізичні особи 15,00 36 Територія с/р Сумський
14 3 Сульська ДП ТОВ АФ "Діамант" 15,30 56 Територія тракторної бригади Сумський
14 3 Сульська ФГ "Шепіль Я.Г." 15,30 4 Територія тракторної бригади Сумський
17 3 Сумська КП "Зеленбуд" СМР 09-00 6 територія підприємства м. Суми
18 3 Дяківська СФГ «Нива» 9-00 4 Територія підприємства  Буринський
18 3 Дяківська СФГ «Урожайне» 10-00 3 Територія підприємства  Буринський
18 3 Дяківська СФГ «Воля» 11-00 4 Територія підприємства  Буринський
18 3 Дяківська ФГ «Славичі» 11-30 2 Територія підприємства  Буринський
18 3 Дяківська  ТДВ "Бурякорадгосп ім. Богдана Хмельницького" 12-00 4 Територія підприємства Буринський
18 3 Дяківська Фізичні особи 13-00 39 Біля сільської ради Буринський
18 3 Клепалівська СФГ «Альфа» 16-00 3 Територія підприємства Буринський
18 3 Клепалівська Фізичні особи 16-30 21 Біля сільської ради Буринський
18 3 Лебединська КП  «Лебединтеплоенерго» 8-00 3 територія підприємства Лебединський
18 3 Лебединська КП «Лебединська  ЖЕК» 10-00 3 територія підприємства Лебединський
18 3 Лебединська ПАТ  «Лебединський ЗПК» 12-00 5 територія підприємства Лебединський
18 3 Лебединська ТОВ  «Укртранспневматика» 15-00 2 територія підприємства Лебединський
18 3 Сумська КП "Маслосирбаза" 09-00 2 територія підприємства м. Суми
19 3 Буринська ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» 9-00 8 Територія підприємства Буринський
19 3 Кузьківська ДП "Конотопський Агролісгосп" 10.00 2 На підприємстві Конотопський
19 3 Калінінська ТОВ "СК - Агро" 9-00 77 Тереторія організації Л-Долинський
19 3 Калінінська Фізичні особи 13-00 32 Тереторія с/р Л-Долинський
19 3 Сумська ПП Рембудсервіс "Комфорт-П" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
19 3 Ніцахська ТОВ агрофірма Восход  9.00 2 Господарство.  Тростянецький
19 3 Ніцахська ТОВ Восход Агро 10.00 2 Господарство Тростянецький
19 3 Ніцахська Фізичні особи 13.00 9 Сільрада Тростянецький
20 3 Супрунівська ФГ "Коваленко Т.М." 8.00-17.00 8 Територія підприємства Білопільський
20 3 Супрунівська Фізичні особи 8.00-17.00 23 Територія сільської ради Білопільський
20 3 Дмитрівська СФГ ім. Шевченка 9:17 8 Територія підприємства В-Писарівський
20 3 Дмитрівська ТОВ "Братениця" 9:17 5 Територія підприємства В-Писарівський
20 3 Козачанська ТОВ  АФ "Козацька" 10.00 51 Тракторна бригада Конотопський
20 3 Козачанська Фізичні особи 14.00 101 Тракторна бригада Конотопський
20 3 Конотоп КРЕП " Центральне" 10.00 4 На підприємстві Конотопський
20 3 Конотоп АО "Дорожник" 10.00 18    На підприємстві                                               Конотопський
20 3 конотоп Фізичні особи 9-00 30 Вул Б Хмельницьког, пл. біля гурт. ПАТ Конотопагротехсервіс" Конотопський
20 3 Сумська СТОВ АК "Тепличний" 09-00 15 територія підприємства м. Суми
20 3 Охтирська Охтирський Райавтодор 8-00-17-00 11 Територія підприємства Охтирський
20 3 С-Будська Фізичні особи 12-00 12 Теріт.інспекції С-Будський
20 3 С-Будська ПП АФ"Нива" 9-00 4 Теріторія підпр. С-Будський
20 3 Тростянецька Філія Тростянецький райавтодор дп. Сумський облавтодор 9.00 1 Господарство,  Тростянецький
20 3 Тростянецька Фізичні особи 10.00 40 Інспекція Тростянецький
20 3 Орлівська  ТОВ АФ «Орлівська» 8-00 16 ТОВ АФ „Орлівська” Ямпільський
20 3 Орлівська Фізичні особи 12-00 31 Майданчик біля контори  ТОВ АФ „Орлівська” Ямпільський
21 3 Михайлівська СФГ «Ситника» 9-00 1 Територія підприємства Буринський
21 3 Вільненська ПП "Вільне" 9:17 20 Територія підприємства В-Писарівський
21 3 Вільненська ПСП "Рассвет" 9:17 18 Територія підприємства В-Писарівський
21 3 Вільненська Ф/Г "Дісней плюс" 9:17 3 Територія підприємства В-Писарівський
21 3 Добрянська Ф/Г "Костров ФФ" 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
21 3 Кириківська Фізичні особи 9:17 63 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
21 3 Краснопільська Краснопільський  ПАТ "Сумиобленерго" 9-00 7 Територія підприємства Краснопільський
21 3 Охтирська Охтирський цегельний завод 8-00-17-00 3 Територія підприємства Охтирський
21 3 Коржівська  Фізичні особи 9 54 Територія сільської ради Роменський
22 3 Олексіївська ПСП "Гарант" 8,30 37 Територія тракторної бригади Сумський
22 3 Олексіївська ТОВ "Адоніс-6" 10,30 4 Територія тракторної бригади Сумський
22 3 Олексіївська Фізичні особи 11,00 39 Територія с/р Сумський
22 3 Кияницька ВАТ "Шевченківський" 13,00 5 Територія тракторної бригади Сумський
22 3 Кияницька ФГ "Зернова долина" 13,00 27 Територія тракторної бригади Сумський
22 3 Кияницька Фізичні особи 14,30 39 Територія тракторної бригади Сумський
24 3 Сумська КП СМР "Електроавтотранс" 09-00 3 територія підприємства м. Суми
24 3 Недригайлівська ВАТ ППР "Посульський" 9.00-17.00 3 Територія господарства Недригайлівський
24 3 Недригайлівська Фізичні особи 9.00-17.00 142 Територія селищної ради Недригайлівський
24 3 Охтирська ВЖРЕП №1 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
25 3 Михайлівська  ДП «Агрофірма Діамант»  9-00 7 Територія підприємства Буринський
25 3 Михайлівська Фізичні особи 11-00 65 Біля сільської ради Буринський
25 3 Розсошівська ТОВ "Розсоші" 9:17 5 Територія підприємства В-Писарівський
25 3 Алтинівська ф/г "Хоменко В.І." 10.00 3 Територія господарства Кролевецький
25 3 Алтинівська  ф/г"РижийС.М." 10.00 1 Територія господарства Кролевецький
25 3 Алтинівська Фізичні особи 11.00 30 Біля сільської ради Кролевецький
25 3 Майорівська Фізичні особи 13.00 9 Біля сільської ради Кролевецький
25 3 Майорівська СТОВ"Агроком" 12.00 3 Територія господарства Кролевецький
25 3 Червоноранківська СТОВ"Ранок" 14.00 35 Територія господарства Кролевецький
25 3 Червоноранківська Фізичні особи 14.30 4 Біля сільської ради Кролевецький
25 3 Лебединська ТОВ  «Лебединська  РМС» 8-00 22 територія підприємства Лебединський
25 3 Лебединська ТОВ  АПК  «Лебедин» 15-00 3 територія підприємства Лебединський
25 3 Анастасівська  Фізичні особи 9 49 Територія сільської ради Роменський
25 3 Анастасівська  ФГ «Сеникове» 9 1 Територія сільської ради Роменський
25 3 Анастасівська  ФГ «Конвалія» 9 4 Територія сільської ради Роменський
25 3 Садівська ДП ДГ Інституту с/г Північного Сходу 8,30 26 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська Будсервіс-11 10,00 3 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська СНАУ 10,00 8 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська АФ "Суми-насіння" 10,30 2 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська Садівська сільська рада 11,00 1 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська ФГ "Фазенда" 11,00 1 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська ФГ "Надія" 11,00 1 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська Фізичні особи 11,00 48 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська ОДЦ сортів рослин 13,00 1 Територія підприємства Сумський
25 3 Садівська Сумський центр облдержродючисть 13,00 1 Територія підприємства Сумський
25 3 Червоненська Червоненська ЗОШ 14,00 1 Територія с/р Сумський
25 3 Червоненська ФГ "Низи-Уєльс" 14,00 1 Територія с/р Сумський
25 3 Червоненська ФГ "Снісаренко" 14,00 1 Територія с/р Сумський
25 3 Червоненська Фізичні особи 14,30 59 Територія с/р Сумський
26 3 Дмитрівська Ф/Г "Братениця" 9:17 2 Територія ТОВ "Розсоші" В-Писарівський
26 3 Іванівська Фізичні особи 9:17 12 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
26 3 Шевченківська ПАТ РП "Шевченківський" 10.00 56 Тракторна бригада Конотопський
26 3 Шевченківська ФГ "Крицький" 14.00 3 Тракторна бригада Конотопський
26 3 Шевченківська Фізичні особи 15.00 15 Тракторна бригада Конотопський
26 3 Хоружівська ТОВ АФ "Хоружівка" 9.00-17.00 37 Територія господарства Недригайлівський
26 3 Хоружівська Фізичні особи 9.00-17.00 27 Територія сільської ради Недригайлівський
26 3 Івотська ТОВ "УГАК" 9-00 19 теріторія підприємства Шосткинський
26 3 Івотська Івотська с/р 12-00 2 майданчик біля ради Шосткинський
26 3 Івотська Фізичні особи 13-00 32 майданчик біля ради Шосткинський
27 3 Ворожбянська ПЧЛУ-5 Бахмачська ВДДЗЛ 8.00-17.00 5 Територія підприємства Білопільський
27 3 Ворожбянська ТОВ "Ворожбянський КХП" 8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
27 3 Ворожбянська Конотопська ДЕЧ-5  8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
27 3 Ворожбянська ВП Локомотивне депо Конотоп ДТГО "ПЗЗ" 8.00-17.00 1 Територія підприємства Білопільський
27 3 Ворожбянська ДТГО "Південно-західна залізниця" (Ваг. депо) 8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
27 3 Ворожбянська КП "Ворожбянське" 8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
27 3 Ворожбянська Філія "Хлібна база"     ДП "Охтирський КХ" 8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
27 3 Вирівська ДНСП "Вирівське" 10.00 29 Тракторна бригада                                       Конотопський
27 3 Краснопільська Краснопільське ПТУ-43 9-00 10 ПТУ Краснопільський
27 3 Калюжненська ПСП ім. Мічуріна 9-00 28 територія підприємства Лебединський
27 3 Калюжненська СФГ «Федорченко»  12-00 1 територія підприємства Лебединський
27 3 Калюжненська Фізичні особи 13-00 45 територія с/ради Лебединський
27 3 Малобубнівська  Фізичні особи 9 55 Територія сільської ради Роменський
27 3 Андріяшівська  ТОВ «Ромни-Інвест» 9 11 Територія підприємства Роменський
27 3 Люджанська ФГ.Зоря.  9.00 3 Господарство.  Тростянецький
27 3 Люджанська Фізичні особи 10.00 20 Сільрада Тростянецький
28 3 Салтиківська СФГ "Прлісок-1" 10.00 3 Тракторна бригада Конотопський
28 3 Салтиківська ФГ "Чорний" 11.00 1 Тракторна бригада Конотопський
28 3 Салтиківська Фізичні особи 12.00 31 Тракторна бригада Конотопський
28 3 Конотоп ДТГО ПЗЗ "Конотопська дистанція Колії" 10.00 6 На підприємстві Конотопський
28 3 Лебединська Фізичні особи 9-00 10 вул. Куличанська, 21 (біля МРЕВ ДАІ) Лебединський
28 3 Чупахівська Фізичні особи 8-00-17-00 28 біля селищної ради Охтирський
28 3 Чупахівська ПСП»Ташань» 8-00-17-00 20 територія підприємства Охтирський
28 3 Чупахівська Фізичні особи 8-00-17-00 5 біля селищної ради Охтирський
28 3 Басівська  Фізичні особи 9 57 Територія сільської ради Роменський
28 3 Басівська  СФГ «Гай» 9 1 Територія сільської ради Роменський
29 3 Северинівська ТОВ АФ "Северинівська" 9,00 56 Територія тракторної бригади Сумський
29 3 Северинівська Фізичні особи 13,00 54 Територія тракторної бригади Сумський
31 3 Глухівська Фізичні особи 9-00 70 Урочище Борок Глухівський
1 4 Миколаївська ПСП «Ранок» 9-00 8 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська СФГ «Обрій» 10-30 2 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська СФГ «Світанок» 11-00 3 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська СФГ «Холод» 12-00 2 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська СФГ «Хвиля» 12-30 1 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська СФГ «Віта» 13-00 1 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська СФГ «Корнієнко» 13-30 4 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська СФГ «Мирослава» 14-30 3 Територія підприємства  Буринський
1 4 Миколаївська Фізичні особи 15-30 44 Біля сільської ради Буринський
1 4 М.Висторопська ПрАТ «Райз-Максимко» 9-00 18 територія підприємства Лебединський
1 4 М.Висторопська Фізичні особи 12-00 9 територія с/ради Лебединський
1 4 Вільшанська ФГ "Журба С.І." 9.00-17.00 2 Територія сільської ради Недригайлівський
1 4 Вільшанська Фізичні особи 9.00-17.00 153 Територія сільської ради Недригайлівський
1 4 В.Чернеччинська ФГ "Марченка В.О." 8,30 1 Територія тракторної бригади Сумський
1 4 В.Чернеччинська Фізичні особи 8,30 76 Територія с/р Сумський
1 4 Битицька Фізичні особи 9,00 8 Територія с/р Сумський
1 4 Могрицька ПАТ ім. Петровського 13,00 5 Територія тракторної бригади Сумський
1 4 Могрицька Фізичні особи 14,00 18 Територія тракторної бригади Сумський
2 4 Глухівська Глухівська школа інтернат 9-00 2 Гараж районної лікарні Глухівський
2 4 Глухівська Центральна районна лікарня 9-00 3 Гараж районної лікарні Глухівський
2 4 Духанівська Фізичні особи 10.00 22 Тракторна бригада Конотопський
2 4 Конотоп ДТГО ПЗЗ "Вагонне Депо Конотоп" 10.00 8 На підприємстві Конотопський
2 4 Сіннівська ПП "Вікторія В плюс" 9-00 8 Територія господарства Краснопільський
2 4 Сіннівська Фізичні особи 10-00 17 Територія сільської  ради Краснопільський
2 4 Капустинська ТОВ "Лан - 123" 9-00 13 Тереторія організації Л-Долинський
2 4 Капустинська Фізичні особи 11-00 21 Тереторія с/р Л-Долинський
2 4 Сумська ПАТ "Сумбуд" 09-00 35 територія підприємства м. Суми
2 4 Тернівська ФГ "Влад -М" 9.00-17.00 4 Територія ФГ Недригайлівський
2 4 Тернівська Фізичні особи 9.00-17.00 57 Територія селищної ради Недригайлівський
2 4 Веселівська Фізичні особи 09.00 10 Територія с/ради Путивльський
2 4 Веселівська ВАТ Восход 10.00 16 Територія підприємства Путивльський
2 4 С-Будська "Деснянсько-Старогутський "н.п. 09-00 2 Теріторія підпр. С-Будський
2 4 С-Будська Фізичні особи 12-00 36 Теріт.інспекції С-Будський
2 4 Мартинівська Сільскогосподарський Виробничий Кооператив аф.Жовтень 9.00 8 Господарство. Тростянецький
2 4 Мартинівська Фізичні особи 12.00 15  Сільрада Тростянецький
2 4 Клишківська ПСП "Онікс" 9-00 4 теріторія підприємства Шосткинський
2 4 Клишківська С(Ф)Г «Озон» 11-00 12 теріторія підприємства Шосткинський
2 4 Клишківська Фізичні особи 14-00 50 площа біля ради Шосткинський
3 4 Жовтнева ТОВ АФ "Вікторія" 8.00-17.00 82 Територія підприємства Білопільський
3 4 Присеймівська  ТОВ АФ "Харчовик" 10.00 7 Тракторна бригада                                       Конотопський
3 4 Присеймівська  Фізичні особи 12.00 35 Тракторна бригада Конотопський
3 4 Конотоп Фізичні особи 9-00 30 Вул Б Хмельницьког, пл. біля гурт. ПАТ Конотопагротехсервіс" Конотопський
3 4 Лебединська Міжгосподарський санаторій  «Токарі» 9-00 2 територія підприємства Лебединський
3 4 Лебединська ДП БМП «Лебединпромбуд»  11-00 2 територія підприємства Лебединський
3 4 Лебединська  ПАТ  «Лебединське  ХПП» 13-00 4 територія підприємства Лебединський
3 4 Лебединська ДП «Лебединський ветсанзавод» 15-00 1 територія підприємства Лебединський
3 4 Сумська КП "Сумижилкомсервіс" 09-00 2 територія підприємства м. Суми
3 4 Роменська  ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» 9 3 Територія підприємства Роменський
3 4 Тростянець ДП Тростянецьке лісове господарство 9.00 20 Господарство Тростянецький
4 4 Глухівська Глухівський державний педагогічний університет 12-00 1 Гараж інституту луб’яних культур Глухівський
4 4 Конотоп ПП "Конотопська оптова база № 1" 10.00 1 На підприємстві Конотопський
4 4 Краснопільська Краснопільський райавтодор ДП"Сумиоблавтодор" 8-00 7 Територія підприємства Краснопільський
4 4 Краснопільська ФГ "Дейнека" 10-00 4 ФГ "Дейнека" Краснопільський
4 4 Краснопільська ДП "Краснопільський агро лісгосп" 11-00 2 Агро лісгосп Краснопільський
4 4 Краснопільська ТОВ"Теплоенерго" 12-00 2 ТОВ "Теплоенерго" Краснопільський
4 4 Краснопільська Фізичні особи 13-00 45 ТОВ "Теплоенерго" Краснопільський
4 4 Білогривська Фізичні особи 10.00 15 Біля сільської ради Кролевецький
4 4 Грузчанська Фізичні особи 11.00 11 Біля сільської ради Кролевецький
4 4 Сумська ПАТ " Центроліт" 09-00 6 територія підприємства м. Суми
4 4 Великобубнівська  ТОВ «Агрофірма «Лан» 9 14 Територія сільської ради Роменський
4 4 Великобубнівська  Фізичні особи 9 57 Територія сільської ради Роменський
5 4 Конотоп Комунальне підприємство "ВУ Врдоканалізаційного госп" 10.00 2 На підприємстві Конотопський
7 4 Слобідська СФГ "Еліта» 9-00 5 Територія підприємства Буринський
7 4 Слобідська ФГ «Еталон-6» 11-00 1 Територія сільської ради Буринський
7 4 Самотоївська СТОВ "Думівське" 9-00 22 тракторна бригада Краснопільський
7 4 Самотоївська ФГ "Морозов" 10-00 3 Територія ФГ Краснопільський
7 4 Самотоївська СТОВ "Агросвіт" 11-00 1 Територія ФГ Краснопільський
7 4 Самотоївська Комунальне господарство Самотоївської с/р 13-00 2 Сільська рада Краснопільський
7 4 Самотоївська Фізичні особи 14-00 20 Територія сільської ради Краснопільський
7 4 Коровинська ТОВ АФ "Довіра - 2008" 9.00-17.00 11 Територія господарства Недригайлівський
7 4 Коровинська Фізичні особи 9.00-17.00 123 Територія сільської ради Недригайлівський
8 4 Буринська ФГ «Стеба І.Г.» 9-00 23 Територія підприємства Буринський
8 4 Буринська СФГ «Загинайлов» 11-30 3 Територія підприємства Буринський
8 4 Буринська ПСП «Буринське» 12-00 7 Територія підприємства Буринський
8 4 Буринська СФГ «Меркурій» 13-00 4 Територія підприємства Буринський
8 4 Буринська СФГ "Ліда" 14-00 1 Територія підприємства Буринський
8 4 Буринська СФГ "Троянда" 14-30 2 Територія підприємства Буринський
8 4 Буринська ФГ "Чайка" 15-00 2 Територія підприємства Буринський
8 4 Буринська Фізичні особи 15-30 20 Біля майстерні колишнього "Агротехсервісу" Буринський
8 4 Добрянська Фізичні особи 9:17 47 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
8 4 Конотоп ПАТ "Суми обленерго РЕМ" 10.00 4 На підприємстві Конотопський
8 4 Лебединська КУ Лебединський  психоневрологічний інтернат 8-00 5 територія підприємства Лебединський
8 4 Лебединська ТОВ  «Крук» 11-00 3 територія підприємства Лебединський
8 4 Лебединська Філія «Дорбудсервіс» 14-00 13 територія підприємства Лебединський
8 4 Сумська Механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт 09-00 2 територія підприємства м. Суми
8 4 Сумська Фізичні особи 09-00 50 вул. Санаторна, 31 (р-н Басів) м. Суми
8 4 Пустовійтівська  ТОВ «Урожайна країна» 11 27 Територія підприємства  Роменський
8 4 Токарівська ФГ "Мрія-СК" 8,30 14 Територія тракторної бригади Сумський
8 4 Токарівська ФГ "Лебедев М.О." 8,30 2 Територія тракторної бригади Сумський
8 4 Токарівська СФГ "Тарана М.О." 8,30 3 Територія тракторної бригади Сумський
8 4 Токарівська Токарівська ЗОШ 8,30 1 Територія тракторної бригади Сумський
8 4 Токарівська Фізичні особи 8,30 29 Територія тракторної бригади Сумський
8 4 В.Сироватська ТОВ АК "Маяк" 13,00 13 Територія тракторної бригади Сумський
8 4 В.Сироватська Фізичні особи 13,00 69 Територія тракторної бригади Сумський
9 4 Кириківська ТОВ "Кириківське" 9:17 3 Територія підприємства В-Писарівський
9 4 Кириківська ТОВ СГ "Кириківське" 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
9 4 Сумська Обласна клінична лікарня 09-00 1 територія підприємства м. Суми
9 4 Сумська ОКП "Аеропорт-Суми" 09-00 4 територія підприємства м. Суми
9 4 Гринівська Фізичні особи 9.00-17.00 23 Територія сільської ради Недригайлівський
9 4 Ковтунівська ТОВ "АФ Весна" 9-00 5 теріторія підприємства Шосткинський
9 4 Ковтунівська ТОВ "Тіру"ЛТД 11-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
9 4 Ковтунівська С(Ф)Г "Луч" 12-00 5 теріторія підприємства Шосткинський
9 4 Ковтунівська Фізичні особи 14-00 12 площа біля ради Шосткинський
10 4 Горобівська ППФ "Агрохімпромцентр" 8.00-17.00 11 Територія підприємства Білопільський
10 4 Горобівська Фізичні особи 8.00-17.00 13 Територія сільської ради Білопільський
10 4 Глухівська Виробниче житлово-ремонтне експлуатаційне комунальне підприємство 9-00 9 Гараж ВЖРЕКП Глухівський
10 4 Перемозька Рибцех “Есмань” 15-00 7 Територія підприємства Глухівський
10 4 Перемозька Фізичні особи 16-00 30 Територія підприємства Глухівський
10 4 Буйвалівська СТОВ"Буйвалівське" 10.00 12 Територія господарства Кролевецький
10 4 Буйвалівська Фізичні особи 11.00 8 Біля сільської ради Кролевецький
10 4 Буйвалівська ф/г"Онікієнко І.Д." 12.00 1 Територія господарства Кролевецький
10 4 Кролевецька ТОВ"Кролевецький комбікормовий з-д" 13.00 38 Територія господарства Кролевецький
10 4 Дернівська ТОВ АФ Родіна . 9.00 13 Господарство.  Тростянецький
10 4 Дернівська Фізичні особи 13.00 17 Сільрада Тростянецький
10 4 Ямпільська Фізичні особи 9-00 19 майданчик біля ВАТ «ЯМЗ» Ямпільський
11 4 Чернечослобідська СФГ «Віталія» 9-00 37 Територія підприємства Буринський
11 4 Олександрівська ФГ "Талісман-3" 14-00 4 Територія підприємства Буринський
11 4 Олександрівська ФГ «Каскад-5» 15-00 2 Територія підприємства Буринський
11 4 Глухів ТОВ “Велетень” 9-00 102 Територія тракторної бригади Глухівський
11 4 Ряснянська ТОВ "Рясьнянське" 9-00 56 Тракторні бригади Краснопільський
11 4 Ряснянська Фізичні особи 14-00 48 Територія сільської ради Краснопільський
11 4 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Ватутіна, 69 (біля КП "Водоканал") Лебединський
11 4 Сумська ПАТ "Сумжитлобуд" 09-00 9 територія підприємства м. Суми
11 4 Бугруватська  Фізичні особи 8-00-17-00 31 біля сільської ради Охтирський
11 4 Бугруватська  ФГ «Перемога» 8-00-17-00 3 біля сільської ради Охтирський
11 4 Біловодська СФГ Батичко Н.М. 11 1 Територія підприємства Роменський
11 4 Гришинська  Гришинська сільська рада 9 1 Територія сільської ради Роменський
11 4 Гришинська  Фізичні особи 9 27 Територія сільської ради Роменський
11 4 Роменська  СФГ Мірошніченко В.А. 9 2 Територія підприємства Роменський
12 4 Сумська ВКП "Електронік - сервіс" ТОВ 09-00 1 територія підприємства м. Суми
12 4 Басівська ПАТ "Іскра" 8,30 38 Територія тракторної бригади Сумський
12 4 Басівська ТОВ "Басагропром" 8,30 1 Територія тракторної бригади Сумський
12 4 Басівська ФГ "Одінцова" 10,00 2 Територія тракторної бригади Сумський
12 4 Басівська СФГ "Свистуненка І.М." 10,30 3 Територія тракторної бригади Сумський
12 4 Басівська ТОВ "Басівський торгівельний дім" 11,30 1 Територія тракторної бригади Сумський
12 4 Басівська ФГ "Бараненка В.О." 11,30 2 Територія тракторної бригади Сумський
12 4 Басівська Фізичні особи 11,30 33 Територія с/р Сумський
12 4 Юнаківська ФГ "Захарченко" 13,00 3 Територія с/р Сумський
12 4 Юнаківська ФГ "Нива-2007" 13,00 4 Територія с/р Сумський
12 4 Юнаківська Фізичні особи 14,00 29 Територія с/р Сумський
14 4 Сумська МП ТОВ "СУПК ЛТД" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
14 4 В. Будківська Фізичні особи 9.00-17.00 22 Територія сільської ради Недригайлівський
15 4 Сніжківська МП "Гранум" ЛТД у формі ТОВ 9-00 26 Територія підприємства Буринський
15 4 Сніжківська Фізичні особи 12-30 18 Біля сільської ради Буринський
15 4 Біжівська Фізичні особи 14-30 22 Біля сільської ради Буринський
15 4 Глухівська Центр електрозв’язку №2 9-00 2 Територія  центру Глухівський
15 4 Землянська ТОВ "Довіра" 10.00 30 Тракторна бригада                                       Конотопський
15 4 Землянська Фізичні особи 12.00 7 Тракторна бригада Конотопський
15 4 Обтівська ТОВ"Десна" 10.00 48 Територія господарства Кролевецький
15 4 Обтівська Фізичні особи 11.00 30 Біля сільської ради Кролевецький
15 4 Кролевецька ВКП ТОВ "Торг-Сервіс" 12.00 5 Територія господарства Кролевецький
15 4 Реутинська ДПТНЗ"Реутинський професійний аграрний ліцей" 13.00 12 Територія господарства Кролевецький
15 4 Реутинська Фізичні особи 14.00 20 Біля сільської ради Кролевецький
15 4 Кролевецька ф/г"Відовремлена садиба Стариченко В.В." 15.00 11 Територія господарства Кролевецький
15 4 Семенівська СВК АФ "Семенівська" 9-00 38 Тереторія організації Л-Долинський
15 4 Лебединська КУ «Лебединська ЦРЛ» 8-00 8 територія підприємства Лебединський
15 4 Лебединська ТОВ Комбінат «Лебединський» 13-00 1 територія підприємства Лебединський
15 4 Сумська ПВКП "Алекс" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
15 4 Сумська ТОВ "СУПК ЛТД" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
16 4 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Куличанська, 21 (біля МРЕВ ДАІ) Лебединський
16 4 Путивльська Фізичні особи 09-00 22 стоянка вул. Радянська 70 Путивльський
16 4 Роменська  ПП «Україна» 11 1 Територія підприємства Роменський
16 4 Роменська  ФГ "Роменська інвестиційна компанія" 11 1 Територія підприємства ПП "Україна" Роменський
17 4 Нововирківська ТОВ "Коджен Б" 8.00-17.00 9 Територія підприємства Білопільський
17 4 Нововирківська Фізичні особи 8.00-17.00 13 Територія сільської ради Білопільський
17 4 Рябинівська Ф/Г "Рябина Агро" 9:17 1 Територія підприємства В-Писарівський
17 4 Рябинівська Фізичні особи 9:17 44 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
17 4 Дубов'язівська ТОВ "Дубрв'язівський елеватор" 10.00 3 Тракторна бригада Конотопський
17 4 Дубов'язівська ТОВ "Ранок Гамаліївка" 11.00 37 Тракторна бригада                                       Конотопський
17 4 Конотоп Фізичні особи 9-00 30 Вул.  Батуринська пл. біля сінного ринку Конотопський
17 4 Краснопільська ДП "Краснопільське лісове господарство" 9-00 31 Держлісгосп Краснопільський
17 4 Краснопільська ФГ "Відродження" 14-00 4 ФГ "Відродження" Краснопільський
17 4 Краснопільська Фізичні особи 15-00 55 Держлісгосп Краснопільський
17 4 Калінінська ФГ "Гиренко" 9-00 4 Тереторія організації Л-Долинський
17 4 В.Висторопська СТОВ «Довіра» 9-00 54 територія підприємства Лебединський
17 4 В.Висторопська Фізичні особи 11-00 18 територія с/ради Лебединський
17 4 Бишкінська Фізичні особи 14-00 50 територія с/ради Лебединський
17 4 Сумська ПВКФ "АКТУАЛ-ОДИН" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
17 4 Охтирська ВАТ "Охтирський м'ясо комбінат 8-00-17-00 7 Територія підприємства Охтирський
17 4 Сонячненська  Фізичні особи 8-00-17-00 16 тракторна бригада Іванівської ДСС Охтирський
17 4 Сонячненська  «Іванівська ДСС» 8-00-17-00 25 тракторна бригада Іванівської ДСС Охтирський
17 4 Сонячненська  Фізичні особи 8-00-17-00 4 тракторна бригада Іванівської ДСС Охтирський
17 4 Сонячненська  "Іванівська ДСС" 8-00-17-00 15 територія підприємства Охтирський
17 4 Сонячненська  Підсобне господарство 2 обл лікарні 8-00-17-00 1 територія підприємства Охтирський
17 4 Буймерська ПП Буймерське 9.00 4 Господарства.  Тростянецький
17 4 Буймерська ТОВ Буймерське господарство 11.00 14 Господарство Тростянецький
17 4 Буймерська Фізичні особи 14.00 34 Сільрада Тростянецький
17 4 Усоцька  ТОВ АФ „Світанок” 9-00 10 Тр. бр. ТОВ АФ „Світанок” Ямпільський
17 4 Усоцька Фізичні особи 12-00 15 майданчик біля тр. бр. ТОВ АФ „Світанок” Ямпільський
17 4 Паліївська  Фізичні особи 14-00 6 територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
18 4 Іванівська Ф/Г "Апіс" 9:17 3 Територія підприємства В-Писарівський
18 4 Дубов'язівська ТОВ "Агропродукт 10.00 20 Тракторна бригада                                       Конотопський
18 4 Дубов'язівська Фізичні особи 12.00 70 Тракторна бригада Конотопський
18 4 Угроїдська ДП "Наумівський спирт з-д" 8-00 11 Територія заводу Краснопільський
18 4 Угроїдська ФГ "НВГ Еліткартопля " 13-00 2 Територія ФГ Краснопільський
18 4 Угроїдська Фізичні особи 14-00 43 Сільська рада Краснопільський
18 4 Будильська ПАТ «Лебідь» 9-00 45 територія підприємства Лебединський
18 4 Будильська СФГ «Рубін» 12-00 7 територія підприємства Лебединський
18 4 Будильська СФГ «Агат» 13-00 4 територія підприємства Лебединський
18 4 Будильська СФГ «Промінь» 14-00 2 територія підприємства Лебединський
18 4 Будильська Фізичні особи 15-00 44 територія с/ради Лебединський
18 4 Вільшанська Фізичні особи 9.00-17.00 50 Територія сільської ради Недригайлівський
18 4 Охтирська Фізичні особи 8-00-17-00 50 біля Інспекції пер. Челюскіна 10  Охтирський
18 4 Зарудянська  ВСГК "Зоря" 9 5 Територія сільської ради Роменський
18 4 Зарудянська  Фізичні особи 9 30 Територія сільської ради Роменський
18 4 Чернацька СВК"Чернацьке" 12-00 4 Теріторія підпр. С-Будський
18 4 Чернацька Фізичні особи 12-00 33 Теріторія ради С-Будський
18 4 Ромашківська СВК"Ромашкове" 09-00 7 Теріторія підпр. С-Будський
18 4 Підліснівська ПрАТ "Райз-Максимко" 9,00 11 Територія тракторної бригади Сумський
18 4 Підліснівська ТОВ "Райз-Агро" 9,00 4 Територія тракторної бригади Сумський
18 4 Підліснівська Фізичні особи 14,00 41 Територія с/р Сумський
18 4 Косівщинська Фізичні особи 11,00 47 Територія тракторної бригади Сумський
18 4 Косівщинська ТОВ АФ "Косівщинська" 13,00 28 Територія тракторної бригади Сумський
18 4 Косівщинська Косівщинська с/р 14,00 1 Територія тракторної бригади Сумський
21 4 М. Ганнівська ФГ "Наталич" 10.00 2 Тракторна бригада Конотопський
21 4 М. Ганнівська Фізичні особи 10.00 13 Тракторна бригада Конотопський
21 4 Великобобрицька СТОВ "Вікторія" 9-00 61 Тракторні бригади Краснопільський
21 4 Великобобрицька Фізичні особи 13-00 43 Сільська рада Краснопільський
21 4 Сумська Сумська дистанція сигналізації та зв'язку СТГО "Південна залізниця" 09-00 3 територія підприємства м. Суми
21 4 Деркачівська Фізичні особи 9.00-17.00 42 Територія сільської ради Недригайлівський
21 4 Охтирська ЗАТ "Охтирка шлях буд" 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
22 4 Успенська ПрАТ «Райз-Максимко» 9-00 40 Територія підприємства Буринський
22 4 Успенська Фізичні особи 13-00 56 Біля автогаража ПрАТ "Райз-Максимко" Буринський
22 4 Соснівська ТОВ “Катеринівське” 9-00 5 Територія тракторної бригади Глухівський
22 4 Глухів ТОВ"Агропромінвест" 12-00 3 Територія підприємства Глухівський
22 4 Конотоп ПАТ Конотопагропостач" 10.00 24 На підприємстві Конотопський
22 4 Добротівська СТОВ"Обрій" 10.00 23 Територія господарства Кролевецький
22 4 Добротівська СКП"Господарник" 11.00 4 Територія господарства Кролевецький
22 4 Добротівська Фізичні особи 12.00 12 Біля сільської ради Кролевецький
22 4 Кімличанська Фізичні особи 9-00 11 Тереторія с/р Л-Долинський
22 4 Кімличанська ФГ "Троянда" 10-00 2 Тереторія с/р Л-Долинський
22 4 Ворожбянська ТОВ «Ворожбалатінвест» 9-00 23 територія підприємства Лебединський
22 4 Ворожбянська ЗОШ НВК с. Ворожба 12-00 1 територія підприємства Лебединський
22 4 Ворожбянська ВАТ ПЗ «1 Кінний» 13-00 1 територія підприємства Лебединський
22 4 Ворожбянська Фізичні особи 14-00 74 територія с/ради Лебединський
22 4 Сумська ПВКФ "Феркона" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
22 4 Кекинська ТОВ АФ "За мир" 8,30 32 Територія тракторної бригади Сумський
22 4 Кекинська Фізичні особи 10,30 17 Територія тракторної бригади Сумський
23 4 Перемозька ТОВ “Еліфібр” 9-00 21 Територія тракторної бригади Глухівський
23 4 Глухів ГДАП “Глухівський агролісгосп” 12-00 2 Територія підприємства Глухівський
23 4 Баницька Будищанський будинок-інтернат 15-00 1 Територія підприємства Глухівський
23 4 В'язівська СФГ "Надія" 10.00 9 Тракторна бригада                                       Конотопський
23 4 В'язівська СГОК "Шанс" 11.00 3 Тракторна бригада Конотопський
23 4 В'язівська ФГ "Зеннченко" 12.00 4 Тракторна бригада                                       Конотопський
23 4 В'язівська Фізичні особи 13.00 10 Тракторна бригада Конотопський
23 4 Конотоп ПСП "Світанок" 10.00 6 На підприємстві Конотопський
23 4 Бистрицька Фізичні особи 10.00 26 Біля сільської ради Кролевецький
23 4 Дубовицька ТОВ"Дубовичі" 11.00 38 Територія господарства Кролевецький
23 4 Дубовицька Фізичні особи 12.00 12 Біля сільської ради Кролевецький
23 4 Тулиголівська Фізичні особи 13.00 44 Біля сільської ради Кролевецький
23 4 Охтирська ПК "Строитель" 8-00-17-00 2 Територія підприємства Охтирський
23 4 Бунякинська Фізичні особи 10.00 15 Територія с/ради Путивльський
23 4 Бунякинська 11.00 19 Територія підприємства Путивльський
23 4 Бунякинська ТОВ Обрій  11.00 13 Територія підприємства Путивльський
23 4 Воронізька ТОВ "Контакт плюс" 9-00 30 теріторія підприємства Шосткинський
23 4 Воронізька ПАТ "Шосткинський хлібокомбінат" 9-00 2 теріторія підприємства (Контакт) Шосткинський
23 4 Воронізька Фізичні особи 12-00 34 площа біля ради Шосткинський
24 4 Воронівська СФГ "Корх" 8.00-17.00 4 Територія підприємства Білопільський
24 4 Воронівська ТОВ "Агріфас" 8.00-17.00 3 Територія підприємства Білопільський
24 4 Воронівська Фізичні особи 8.00-17.00 36 Територія сільської ради Білопільський
24 4 М. Самбірська ПСП АФ" Обрій"" 10.00 23 Тракторна бригада                                       Конотопський
24 4 М. Самбірська ФГ "Промінь-С" 12.00 1 Тракторна бригада Конотопський
24 4 М. Самбірська ПСП АФ "Обрій Сад" 13.00 5 Тракторна бригада Конотопський
24 4 М. Самбірська Сумська дослідна станція садівництва ІС УААН 14.00 2 Тракторна бригада Конотопський
24 4 М. Самбірська Фізичні особи 15.00 7 тракторна бригада Конотопський
24 4 Конотоп ТОВ" Конотопський елеватор" 10.00 7 На підприємстві Конотопський
24 4 Кам’янська  Фізичні особи 14-00 13 територія с/ради Лебединський
24 4 Червленівська СТОВ "1 Травня" 9-00 6 територія підприємства Лебединський
24 4 Червленівська Фізичні особи 11-00 20 територія с/ради Лебединський
24 4 Сумська ПАТ "Укртрансгаз" 09-00 9 територія підприємства м. Суми
24 4 Гребениківська ПАТ Шевченка. 9.00 31 Господарство Тростянецький
24 4 Гребениківська Закрите Акціонерне Товарицтво Райз-Максимко 9.00 1 Господарство Тростянецький
24 4 Гребениківська Фізичні особи 13.00 12 Сільрада Тростянецький
24 4 Воздвиженська Фізичні особи 9-00 17 територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
25 4 Добрянська Ф/Г "Труд" 9:17 3 Територія підприємства В-Писарівський
25 4 Добрянська Ф/Г Дзвенящий кедр" 9:17 1 Територія підприємства В-Писарівський
25 4 Розсошівська Фізичні особи 9:17 23 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
25 4 Червоненська ТОВ “Агрозем” 9-00 13 Територія тракторної бригади Глухівський
25 4 Червоненська Фізичні особи 12-00 47 Територія тракторної бригади Глухівський
25 4 Конотоп ДТГО ПЗЗ "Конотопська колійнамашинна станція -119" 10.00 4 На підприємстві Конотопський
25 4 Конотоп ЗЕВ ТУПР "СЕКТОР" 14.00 2 На підприємстві Конотопський
25 4 Ленінська пп "Агроспаське" 10.00 25 Територія господарства Кролевецький
25 4 Ленінська Фізичні особи 11.00 49 Біля сільської ради Кролевецький
25 4 Липоводолинська ТОВ Аграрник 15-00 4 Тереторія організації с.Побиванка Л-Долинський
25 4 Лебединська СТОВ «Хлібороб» 8-00 41 територія підприємства Лебединський
25 4 Лебединська СФГ "Валентина" 15-00 1 територія підприємства Лебединський
25 4 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Ватутіна, 69 (біля КП "Водоканал") Лебединський
25 4 Маршалівська Фізичні особи 9.00-17.00 21 Територія сільської ради Недригайлівський
25 4 Височанська  Фізичні особи 8-00-17-00 6 біля сільської ради Охтирський
25 4 Височанська  ПРАТ «САД» 8-00-17-00 45 Територія підприємства Охтирський
25 4 Височанська  ТОВ «Плодорозсадник» 8-00-17-00 2 Територія підприємства Охтирський
25 4 Височанська  ПРАТ «САД» 8-00-17-00 15 територія підприємства Охтирський
25 4 Перехрестівська  ФГ «Деметра-Агро» 11 4 Територія підприємства Роменський
25 4 Перехрестівська  ДП ДГ «Іскра» 14 6 Територія підприємства Роменський
25 4 Перехрестівська  Фізичні особи 9 12 Територія сільської ради Роменський
25 4 Пигарівська ПП"Стародубське" 09-00 5 Теріторія підпр. С-Будський
25 4 Пигарівська Фізичні особи 12-00 7 Теріторія ради С-Будський
25 4 Миколаївська ТОВ АФ "Вперед" 8,30 35 Територія тракторної бригади Сумський
25 4 Миколаївська СВК "Миколаївський" 11,30 9 Територія тракторної бригади Сумський
25 4 Миколаївська Фізичні особи 12,00 60 Територія тракторної бригади Сумський
25 4 Кровненська ТОВ "Сумський бекон" 14,00 11 Територія підприємства Сумський
25 4 Кровненська СОК "Кровненський" 14,00 1 Територія підприємства Сумський
25 4 Кровненська Фізичні особи 14,00 12 Територія підприємства Сумський
28 4 Краснянська ТОВ "Весна-Агро" 10.00 23 Тракторна бригада Конотопський
28 4 Краснянська ФГ "Місюров В.А." 13.00 3 Тракторна бригада Конотопський
28 4 Краснянська ФГ "Гудаков" 14.00 1 Тракторна бригада Конотопський
28 4 Краснянська ФГ "Стеценко І.І." 14.00 1 Тракторна бригада Конотопський
28 4 Краснянська Фізичні особи 15.00 23 Тракторна бригада Конотопський
28 4 Конотоп ТОВ "Агропоромекспорт" 10.00 3 На підприємстві Конотопський
28 4 Малобубнівська  ПрАТ «Нове життя» 9 23 Територія сільської ради Роменський
29 4 Глухівська Фізичні особи 9-00 80 Урочище Борок Глухівський
29 4 Яструбщанська ТОВ “Яструбщанське” 9-00 45 Територія тракторної бригади Глухівський
29 4 Яструбщанська Фізичні особи 12-00 3 Територія тракторної бригади Глухівський
29 4 Кучерівська ТОВ "Слобідський шлях" 15-00 2 Територія підприємства Глухівський
29 4 Андріяшівська (с.Гудими)  Фізичні особи 9 58 Територія сільської ради Роменський
29 4 Андріяшівська  СФГ «Урожай» 9 61 Територія підприємства Роменський
29 4 Н. Сироватька ТОВ "Хлібороб" 9,00 47 Територія ПАЛ Сумський
29 4 Н. Сироватька Фізичні особи 12,00 70 Територія ПАЛ Сумський
30 4 Глухів Глухівський ДЕДДП "Сумський облавтодор" 9-00 13 Територія підприємства Глухівський
30 4 Чернівська Фізичні особи 15-00 6 Територія сільської ради Глухівський
30 4 Привільнянська Фізичні особи 12-00 2 Територія сільської ради Глухівський
30 4 Краснопільськка ФГ "Колос" 9-00 29 ФГ "Колос" Краснопільський
30 4 Краснопільська ТОВ "Новодмитрівське" 11-00 4 Тракторна бригада Краснопільський
30 4 Краснопільськка ПП "Оберіг" 12-00 10 ПП "Оберіг" Краснопільський
30 4 Покровська ТОВ АФ "Берегиня-Агро" 13-00 10 ТОВ "Берегиня-Агро" Краснопільський
30 4 Мутинська ТОВ СП "Нібулон" філія Присеймівська 10.00 5 Територія господарства Кролевецький
30 4 Мутинська Мутинська ЗОШ 1-3 ступенів 11.00 2 Територія господарства Кролевецький
30 4 Мутинська Фізичні особи 12.00 52 Біля сільської ради Кролевецький
30 4 Сумська Підприємство "Сумириба" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
30 4 Андріяшівська (с.Андріяшівка)  Фізичні особи 9 86 Територія підприємства СФГ "Урожай" Роменський
30 4 Шосткинська КП "ШКЗ Імпульс" 9-00 34 теріторія підприємства Шосткинський
30 4 Шосткинська ЖКВ "ШКЗ Імпульс" 12-00 7 теріторія підприємства Шосткинський
30 4 Шосткинська Фізичні особи 14-00 14 майданчик біля ЖКВ Шосткинський
2 5 Боромлянська Товариство з Додадковою Відповідальністью Маяк.  8.00 70 Господарство.  Тростянецький
2 5 Боромлянська Фізичні особи 14.00 20 Сільрада Тростянецький
5 5 Глухівська Виробниче управління водогінноканалізаційного господарства 12-00 5 Гараж ВУВКГ Глухівський
5 5 Глухівська ТОВ ”Малка-транс” 9-00 1 Гараж ТОВ «Малка-транс» Глухівський
5 5 Дептівська ПСП "Злагода" 10.00 4 Тракторна бригада                                       Конотопський
5 5 Дептівська ФГ "Дейнека 11.00 7 Тракторна бригада                                       Конотопський
5 5 Дептівська Фізичні особи 12.00 39 Тракторна бригада Конотопський
5 5 Славгородська ТОВ АФ "Родина" 8-00 21 Територія бригади Краснопільський
5 5 Славгородська Фізичні особи 10-00 35 Сільська рада Краснопільський
5 5 Сумська ПП "Спектр" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
5 5 Курманівська Фізичні особи 9.00-17.00 38 Територія сільської ради Недригайлівський
5 5 Охтирська Фізичні особи 8-00-17-00 50 біля Інспекції пер. Челюскіна 10  Охтирський
5 5 Хотінська Хотінський ПАЛ 8,30 23 Територія ПАЛ Сумський
5 5 Хотінська Хотінька селищна рада 10,30 2 Територія ПАЛ Сумський
5 5 Хотінська ТОВ "Фавор" 11,00 1 Територія підприємства Сумський
5 5 Хотінська ТОВ АФ "Рост" 11,00 8 Територія підприємства Сумський
5 5 Хотінська ФГ "Фоменка" 11,30 14 Територія підприємства Сумський
5 5 Хотінська Фізичні особи 12,30 99 Територія ПАЛ Сумський
5 5 Біловодська ТОВ УНП "Глобал-Харвест" 14,30 12 Територія підприємства Сумський
5 5 Біловодська ФГ "Буца О.К." 14,30 3 Територія підприємства Сумський
5 5 Біловодська ФГ "Зелений Лан" 14,30 1 Територія підприємства Сумський
5 5 Біловодська Фізичні особи 15,30 17 Територія підприємства Сумський
6 5 Лебединська ВАТ « Лебединський МБДЕ завод «Темп» 8-00 2 територія підприємства Лебединський
6 5 Лебединська КЗ Лебединська спец школа інтернат 11-00 2 територія підприємства Лебединський
6 5 Охтирська Полтавське там.управ.ПАТ "укрнафта " 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
6 5 В'язівська  Фізичні особи 8-00-17-00 17 біля сільської ради Охтирський
6 5 В'язівська  ТОВ «Лотуре – Агро» 8-00-17-00 7 Територія підприємства Охтирський
6 5 В'язівська  ТОВ «Мрія- плюс» 8-00-17-00 2 Територія підприємства Охтирський
6 5 В'язівська  СТОВ «ЛАН-1» 8-00-17-00 21 Територія підприємства Охтирський
6 5 Гнилицька  Фізичні особи 8-00-17-00 10 біля сільської ради Охтирський
6 5 Гнилицька  ТОВ «Мрія» 8-00-17-00 3 біля сільської ради Охтирський
6 5 Путивльська Профліцев 10.00 16 Територія підприємства Путивльський
7 5 Солдатська Ф/Г "Ворсклиця" 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
7 5 Солдатська Ф/Г "Нове джерело" 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
7 5 Тарасівська Фізичні особи 9:17 48 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
7 5 Сумська ПрАТ"ПМК "Спецмонтажналадка" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
7 5 Октябрьска  Фізичні особи 09.00 21 Територія с/ради Путивльський
7 5 Октябрьска  ССК Ярославна 11.00 84 Теріторія підприємства Путивльський
7 5 Октябрьска  ТОВ Октябрьське 11.00 3 Територія підприємства Путивльський
7 5 Октябрьска  ВЗК Ярославна 11.00 11 Територія підприємства Путивльський
7 5 Сафонівська Фізичні особи 16.00 30 Територія с/ради Путивльський
7 5 Сафонівська ФГ Полтавцева 16.00 4 Територія с/ради Путивльський
7 5 Сафонівська ПП Світоч 16.00 3 Територія с/ради Путивльський
8 5 Шкуратівська Фізичні особи 8.00-17.00 20 Територія сільської ради Білопільський
8 5 Шкуратівська ТОВ "Білопілля Агро" 8.00-17.00 20 Територія підприємства Білопільський
8 5 Попівська Фізичні особи 9:17 34 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
8 5 Баницька ЗАТ Запорізький алюмінієвий комбінат  “Глухівський кар’єр кварцитів” 9-00 4 Територія підприємства Глухівський
8 5 Баницька Фізичні особи 12-00 20 Територія підприємства Глухівський
8 5 Сумська ПрАТ "Сумиагропромбуд" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
8 5 Василівська  СФГ «Золотницьке» 9 10 Територія сільської ради Роменський
8 5 Василівська  Фізичні особи 9 18 Територія сільської ради Роменський
12 5 Бочечківська ТОВ " Бочечківське" 10.00 56 Тракторна бригада                                       Конотопський
12 5 Бочечківська Фізичні особи 14.00 31 Тракторна бригада Конотопський
12 5 Яровська Фізичні особи 10.00 4 Біля сільської ради Кролевецький
12 5 Локнянська СТОВ"Полісся" 11.00 6 Територія господарства Кролевецький
12 5 Локнянська Фізичні особи 11.00 4 Біля сільської ради Кролевецький
12 5 Камінська пп"Камінське" 12.00 6 Територія господарства Кролевецький
12 5 Камінська Фізичні особи 13.00 11 Біля сільської ради Кролевецький
12 5 Литвиновицька Фізичні особи 14.00 15 Біля сільської ради Кролевецький
12 5 Сумська Сумська дистанція колії Південної залізниці 09-00 7 територія підприємства м. Суми
12 5 Грінченківська  Фізичні особи 8-00-17-00 21 біля сільської ради Охтирський
12 5 Грінченківська  ПСП «Піонер» 8-00-17-00 8 територія підприємства Охтирський
12 5 Грінченківська  ПСП «Десна» 8-00-17-00 31 територія підприємства Охтирський
12 5 Жихівська СТОВ ім."Ульянова" 09-00 34 Теріторія підпр. С-Будський
12 5 Жихівська СТОВ"Надія" 13-00 14 Теріторія підпр. С-Будський
13 5 Чернечослобідська СФГ «Білик М.Ф.» 9-00 2 Територія підприємства Буринський
13 5 Чернечослобідська Фізичні особи 10-30 43 Біля сільської ради Буринський
13 5 Липоводолинська ФГ "Ранок" 14-00 2 Тереторія організації Л-Долинський
13 5 Липоводолинська ФГ Едельвейс 14-00 1 Тереторія організації Л-Долинський
13 5 Колядинецька СВК "Колядинець" 9-00 31 Тереторія організації Л-Долинський
13 5 Колядинецька Фізичні особи 12-00 30 Тереторія с/р Л-Долинський
13 5 Сумська ПрАТ "Сумське АТП 15954" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
13 5 Яструбинська ПСП "Діана" 9,00 15 Територія тракторної бригади Сумський
13 5 Яструбинська ФГ "Гулого" 11,00 1 Територія тракторної бригади Сумський
13 5 Яструбинська Фізичні особи 11,00 31 Територія с/р Сумський
14 5 Глухівська Коледж СНАУ 9-00 13 Гараж коледжу Глухівський
14 5 Глухівська Фізичні особи 12-00 60 Гараж коледжу Глухівський
14 5 Тернівська ФГ "Димуша" 10.00 1 Тракторна бригада Конотопський
14 5 Тернівська Фізичні особи 11.00 18 Тракторна бригада Конотопський
14 5 Конотоп "Дистанція сигналізаціїта зв'язку" ДТГО ПЗЗ 10.00 5 На підприємстві Конотопський
14 5 Конотоп КП "Теплогарант" 12.00 3 На підприємстві Конотопський
14 5 Зазірківська Фізичні особи 10.00 15 Біля сільської ради Кролевецький
14 5 Ярославецька Фізичні особи 11.00 44 Біля сільської ради Кролевецький
14 5 Сумська Фізичні особи 09-00 65 вул. Роменська, 105 (територія Рибгоспу) м. Суми
14 5 Зінівська Фізичні особи 09.00 31 Територя с/ради Путивльський
14 5 Зінівська ТОВ Радосинь 10.00 4 Територія підприємства Путивльський
14 5 Зінівська ФГ Рожнова 13.00 1 Територія підприємства Путивльський
14 5 Червоноозерська  Фізичні особи 15.00 12 Територія с/ради Путивльський
14 5 Путивльська Фізичні особи 09-00 22 стоянка вул. Радянська 70 Путивльський
14 5 Шосткинська ЦЕЗ№1 ВАТ "Укртелеком" 9-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
14 5 Шосткинська ТОВ "Вант" ЛТД 10-00 5 теріторія підприємства (Елга) Шосткинський
14 5 Шосткинська ТОВ "Райсільгоспенерго" 10-00 1 теріторія підприємства (Елга) Шосткинський
14 5 Шосткинська ТОВ "Елга" 10-00 3 теріторія підприємства Шосткинський
14 5 Шосткинська Фізичні особи 13-00 22 майданчик (6 Гв. Дивізії, 1) Шосткинський
15 5 Білопільська Фізичні особи 8.00-17.00 65 Територія міської ради Білопільський
15 5 Білопільська ДП "Укрліктрави" 8.00-17.00 53 Територія підприємства Білопільський
15 5 Глухівська ПАТ по газопостачанню та газифікації"Сумигаз" 9-00 1 Гараж ВУВКГ Глухівський
15 5 Сопицька ПП»Лан» 9-00 9 Територія тракторної бригади Глухівський
15 5 Сопицька Фізичні особи 12-00 14 Територія тракторної бригади Глухівський
15 5 Сахнівська Фізичні особи 10.00 31 Тракторна бригада Конотопський
15 5 Конотоп Приватне підприємство " КОЛО.К" 12.00 2 На підприємстві Конотопський
15 5 Конотоп Фізичні особи 9-00 30 Вул.  Батуринська пл. біля сінного ринку Конотопський
15 5 Запсільська ФГ "Троянда" 9-00 4 ФГ "Троянда" Краснопільський
15 5 Запсільська ФГ "Єдаменко" 11-00 1 ФГ "Єдаменко" Краснопільський
15 5 Запсільська Фізичні особи 13-00 30 Сільська рада Краснопільський
15 5 Сумська Приватне підприємство фірма "Агрохімпромцентр" 09-00 2 територія підприємства м. Суми
15 5 Засульська ПП "Засулля 5" 9.00-17.00 6 Територія господарства Недригайлівський
15 5 Засульська Фізичні особи 9.00-17.00 41 Територія сільської ради Недригайлівський
15 5 Боромлянська Боромлянське міжрайонне управління водного господарства 9.00 18 Господарство Тростянецький
15 5 Боромлянська Фізичні особи 12.00 30 Сільрада Тростянецький
15 5 Микитівська ППА „Онікс” 9-00 3 тр. бр ППА „Онікс”  Ямпільський
15 5 Микитівська Фізичні особи 10-00 8 територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
15 5 Княжицька  Фізичні особи 13-00 6 територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
16 5 Ямненська Фізичні особи 9:17 54 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
16 5 Миропільська   Миропільський МНВК 9-00 4 Миропільський МНВК Краснопільський
16 5 Миропільська  ФГ "Злак" 10-00 20 ФГ "Злак" Краснопільський
16 5 Миропільська Миропільська ГРД 12-00 5 Територія підприємства Краснопільський
16 5 Миропільська  Фізичні особи 13-00 40 Миропільський МНВК Краснопільський
16 5 Кролевецька МКП "ремдільниця" 10.00 11 Територія господарства Кролевецький
16 5 Кролевецька КУБудинок інтернат для осіб похилого віку та інвалідів 11.00 2 Територія господарства Кролевецький
16 5 Кролевецька Кролевецьке МУВГ 12.00 15 Територія господарства Кролевецький
16 5 Кролевецька КП Кролевець водоканал 13.00 1 Територія господарства Кролевецький
16 5 Кролевецька Кролевецька ЖЕК 13.00 2 Територія господарства Кролевецький
16 5 Кролевецька Фізичні особи 14.00 30 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
16 5 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Куличанська, 21 (біля МРЕВ ДАІ) Лебединський
16 5 Сумська ПАТ "Сумиобленерго" 09-00 3 територія підприємства м. Суми
16 5 Довжичанська  ПП «Довжик»  8-00-17-00 30 територія підприємства Охтирський
16 5 Довжичанська  ПСП «Земля» 8-00-17-00 21 територія підприємства Охтирський
16 5 Комишанська  Комишанська ЗОШ 8-00-17-00 1 біля сільської ради Охтирський
16 5 Комишанська  Фізичні особи 8-00-17-00 23 біля сільської ради Охтирський
16 5 Комишанська  ПСП «Комишанське» 8-00-17-00 218 територія підприємства Охтирсьwidth: 52px; height: 70px; border: 1px solid #000000;кий
16 5 Карпилівська  Фізичні особи 8-00-17-00 4 тр. бригада №3 ТОВ “Комишанське” Охтирський
16 5 МалоПавлівська  Фізичні особи 8-00-17-00 28 біля сільської ради Охтирський
16 5 МалоПавлівська  ПП «Павлівське»  8-00-17-00 3 Територія підприємства Охтирський
16 5 Ярошівська  Фізичні особи 9 26 Територія сільської ради Роменський
16 5 Волошнівська  СФГ «Весна» 9 1 Територія сільської ради Роменський
16 5 Волошнівська  Фізичні особи 9 21 Територія сільської ради Роменський
16 5 Шпилівська Шпилівська с/р 9,00 2 Територія с/р Сумський
16 5 Шпилівська ТОВ "Шпилівське" 11,00 20 Територія підприємства Сумський
16 5 Шпилівська ФГ "Гордія М.П." 12,30 4 Територія підприємства Сумський
16 5 Шпилівська Фізичні особи 13,00 16 Територія с/р Сумський
16 5 м. Суми Сумський Держлісгосп 14,30 14 Територія підприємства Сумський
17 5 Сумська ВАТ "Сумський хлібокомбінат" 13-00 3 територія підприємства м. Суми
19 5 Сумська  Сумське БМУ Південної залізниці. 09-00 6 територія підприємства м. Суми
19 5 Кардашівська Фізичні особи 8-00-17-00 28 біля сільської ради Охтирський
19 5 Кардашівська ПСП «Надія» 8-00-17-00 41 територія підприємства Охтирський
20 5 Вознесенська СФГ «Конкордія» 9-00 5 Територія підприємства Буринський
20 5 Вознесенська СФГ «БМВ» 10-30 2 Територія підприємства Буринський
20 5 Вознесенська СФГ "Ольвія" 11-00 1 Територія підприємства Буринський
20 5 Вознесенська Фізичні особи 12-00 33 Біля сільської ради Буринський
20 5 Іванівська Д/Г "Правдинське" 9:17 6 Територія підприємства В-Писарівський
20 5 Бачівська Фізичні особи 9-00 9 Територія сільської ради Глухівський
20 5 Катеринівська  Фізичні особи 9-00 18 територія с/ради Лебединський
20 5 Гринцівська  Фізичні особи 12-00 15 територія с/ради Лебединський
20 5 Штепівська Фізичні особи 14-00 51 територія с/ради Лебединський
20 5 Сумська ПрАТ "Альфасистембуд" 09-00 5 територія підприємства м. Суми
20 5 Роменська  ПП «Лан-Технік» 9 2 Територія підприємства Роменський
20 5 Роменська  ТОВ «Ромнигазбуд» 9 5 Територія підприємства Роменський
20 5 Роменська  КП «Ромникомунтепло» Роменської МР 9 1 Територія підприємства Роменський
20 5 Роменська  ВАТ «Роменський хлібокомбінат» 9 2 Територія підприємства Роменський
21 5 Розсошівська ПП "Агророзсоші" 9:17 6 Територія МТФ с. Сидорова Яруга В-Писарівський
21 5 Тарасівська ПП "Тарасівка -99 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
21 5 Осоївська  ТОВ АФ "Хвиля" 9-00 63 Тракторні бригади Краснопільський
21 5 Осоївська  Фізичні особи 14-00 33 Територія сільської ради Краснопільський
21 5 Зеленківська Фізичні особи 9.00-17.00 46 Територія сільської ради Недригайлівський
21 5 Чорнобривкинська  Фізичні особи 08.00 29 Теріторія с/ради Путивльський
21 5 Князівська Фізичні особи 10.00 36 Теріторія с/ради Путивльський
21 5 Князівська ПП Карла Маркса 2 13.00 28 Теріторія підприємства Путивльський
21 5 Нововасилівська СТОВ "Деснянське" 09-00 6 Теріторія підпр. С-Будський
21 5 Нововасилівська Фізичні особи 11-00 7 Теріторія ради С-Будський
21 5 Зноб-Трубчевська СТОВ "Красний партизан" 13-00 10 Теріторія підпр. С-Будський
21 5 Зноб-Трубчевська Фізичні особи 14-00 17 Теріторія ради С-Будський
21 5 Жихівська Фізичні особи 09-00 20 Теріторія підпр. С-Будський
22 5 Ганнівка Вирівська ПАФ "Колос" 8.00-17.00 32 Територія підприємства Білопільський
22 5 Ганнівка Вирівська Фізичні особи 8.00-17.00 26 Територія сільської ради Білопільський
22 5 Духанівська Фізичні особи 10.00 22 Тракторна бригада Конотопський
22 5 Конотоп ДТГО ПЗЗ "Дистанція електропостачання" 10.00 3 На підприємстві Конотопський
22 5 Лучанська ТОВ АФ "Руслан" 9-00 34 Тереторія організації Л-Долинський
22 5 Лучанська Фізичні особи 11-00 31 Тереторія с/р Л-Долинський
22 5 Голубівська  СТОВ ім. Шевченка 9-00 64 територія підприємства Лебединський
22 5 Голубівська  ЗОШ с. Голубівка 13-00 2 територія підприємства Лебединський
22 5 Голубівська  Фізичні особи 14-00 50 територія с/ради Лебединський
22 5 Іваницька Фізичні особи 9.00-17.00 57 Територія сільської ради Недригайлівський
22 5 Грунська  Фізичні особи 8-00-17-00 42 біля сільської ради Охтирський
22 5 Грунська  Грунський НВК 8-00-17-00 4 біля сільської ради Охтирський
22 5 Тростянець Локомотивне Депо ст Смородино південної залізниці 9.00 14 Депо  Тростянецький
22 5 Тростянець Фізичні особи 12.00 20 Інспекція Тростянецький
22 5 Мар-Будська Фізичні особи 9-00 15 територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
23 5 Верхньосагарівська СФГ «Люба» 09-00 4 Територія підприємства Буринський
23 5 Солдатська ТОВ "Компанія "Суми Агро" 9:17 21 Територія підприємства В-Писарівський
23 5 Солдатська Ф/Г "Панов" 9:17 1 Територія підприємства В-Писарівський
23 5 Солдатська Фізичні особи 9:17 36 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
23 5 Соснівська ДП “Глухівторф” 9-00 4 Територія підприємства Глухівський
23 5 Соснівська Фізичні особи 12-00 10 Територія підприємства Глухівський
23 5 Соснівська Ставропігійний монастир Глинської різдва пресвятої богородиці "Глинська пустинь" 15-00 2 Територія монастиря Глухівський
23 5 Мельнянська Фг "Заграва" 10.00 2 Тракторна бригада Конотопський
23 5 Мельнянська Фізичні особи 11.00 22 Тракторна бригада Конотопський
23 5 Конотоп ТОВ "Мотордеталь Конотоп" 10.00 8 На підприємстві Конотопський
23 5 Конотоп ДТГО ПЗЗ "Вокзал Ст. Конотоп" 12.00 5 На підприємстві Конотопський
23 5 Кролевецька сф/г "Мурашка" 10.00 3 Територія господарства Кролевецький
23 5 Кролевецька сф/г "СурмачВ.М." 11.00 2 Територяя господарства Кролевецький
23 5 Кролевецька ДП Кролевецьке лісомисливське господарство  12.00 2 Територія господарства Кролевецький
23 5 Кролевецька ТОВ"Кролевецький елеватор" 13.00 4 Територія господарства Кролевецький
23 5 Кролевецька ТОВ"Кролевець Агробуд" 14.00 1 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
23 5 Кролевецька ТОВ"КАЗ-ВІС -ГАЗ" 14.00 1 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
23 5 Кролевецька РДП "Комунальник" 14.00 1 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
23 5 Кролевецька ПО "Кролевецький ринок" 14.00 2 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
23 5 Кролевецька Фізичні особи 14.00 40 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
23 5 Сумська Сумські магістральні електричні мережі 09-00 3 територія підприємства м. Суми
23 5 Грунська  ПСП «Груньське» 8-00-17-00 7 територія підприємства Охтирський
23 5 Грунська  ТОВ «1 Травня» 8-00-17-00 37 територія підприємства Охтирський
23 5 Довжичанська  Фізичні особи 8-00-17-00 55 біля сільської ради Охтирський
23 5 Перехрестівська  ТОВ «Каскад» 13 3 Територія підприємства Роменський
23 5 Тростянець Тростянецький професійний ліцей 9.00 6 Ліцей Тростянецький
24 5 Тростянець Смородинська дистанція колії Південної залізниці 9.00 8 Дистанція колії. Тростянецький
27 5 Буринська Фізичні особи 9-00 60 Біля майстерні колишнього "Агротехсервісу" Буринський
27 5 Буринська ТОВ "Автотрейд-Буринь" 16-00 1 Територія підприємства Буринський
27 5 Буринська СФГ "Таїр" 16-30 1 Територія підприємства Буринський
27 5 Угроїдська ФГ"Сумець" 10-00 3 Територія ФГ Краснопільський
27 5 Угроїдська Фізичні особи 11-00 43 Сільська рада Краснопільський
27 5 Московська ТОВ "Надія" 9-00 4 Тереторія організації Л-Долинський
27 5 Московська ФГ "Січ" 9-00 2 Тереторія с/р Л-Долинський
27 5 Московська Фізичні особи 10-00 87 Тереторія с/р Л-Долинський
27 5 Будильська  ТОВ «Будильське» 9-00 25 територія підприємства Лебединський
27 5 Будильська  СФГ «Аграрник» 12-00 6 територія підприємства Лебединський
27 5 Будильська СФГ "Горкун" 13-00 7 територія підприємства Лебединський
27 5 Будильська  Фізичні особи 15-00 25 територія с/ради Лебединський
27 5 Сумська ТОВ БВКК "Федорченко" 09-00 8 територія підприємства м. Суми
28 5 Білокопитівська Фізичні особи 12-00 19 Територія підприємства Глухівський
28 5 Білокопитівська ВАТ "Сумиагропромбуд" 15-00 2 Територія підприємства Глухівський
28 5 Конотоп ДП "Сумський облавтодор ДАК АВТОМ" 10.00 7 На підприємстві Конотопський
28 5 Боровеньківська Фізичні особи 9-00 4 територія с/ради Лебединський
28 5 М.Бобрицька СФГ "Іщенко" 11-00 1 територія підприємства Лебединський
28 5 М.Бобрицька Фізичні особи 15-00 16 територія с/ради Лебединський
28 5 Сумська РБПП "Стиль" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
28 5 Кулішівська Фізичні особи 9.00-17.00 15 Територія сільської ради Недригайлівський
28 5 Руднівська  Фізичні особи 09.00 32 Теріторія с/ради Путивльський
28 5 Руднівська  ТОВ Арго 11.00 34 Теріторія підприємства Путивльський
28 5 Руднівська  ФГ Панченко 15.00 3 Територія с/ради Путивльський
28 5 Голубівська СТОВ ім"Кірова" 09-00 9 Теріторія підпр. С-Будський
28 5 Голубівська Фізичні особи 12-00 13 Теріторія ради С-Будський
28 5 Велико-Берізківська Фізичні особи 13-00 3 Теріторія ради С-Будський
28 5 Шосткинська ТОВ "Плюс" ЛТД 9-00 5 теріторія підприємства Шосткинський
28 5 Шосткинська ТОВ "Аструм"ЛТД 11-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
28 5 Шосткинська ТОВ "Тепла хата" 11-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
28 5 Шосткинська ТОВ "Алькор" 12-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
28 5 Шосткинська ТОВ "Шанс" 12-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
28 5 Шосткинська Фізичні особи 13-00 16 майданчик (6 Гв. Дивізії, 1) Шосткинський
29 5 Павлівська ТОВ "Довіра-06" 8.00-17.00 15 Територія підприємства Білопільський
29 5 Павлівська ФГ "Князівське" 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
29 5 Павлівська ФГ "Ярослав 2005" 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
29 5 Павлівська Фізичні особи 8.00-17.00 16 Територія сільської ради Білопільський
29 5 Ободи Фізичні особи 8.00-17.00 6 Територія сільської ради Білопільський
29 5 Куземинська  Куземинська ЗОШ 8-00-17-00 1 біля сільської ради Охтирський
29 5 Куземинська&n/tdbsp; Фізичні особи 8-00-17-00 98 біля гаражу  Охтирський
29 5 Куземинська  «Куземин-Агро» 8-00-17-00 4 територія підприємства Охтирський
29 5 Яцинська Фізичні особи 10.00 47 Територія с/ради Путивльський
29 5 Андріївська  СФГ Кривозуб С.І. 9 18 Територія сільської ради Роменський
29 5 Андріївська  Фізичні особи 9 33 Територія сільської ради Роменський
30 5 Запсільська ТОВ АФ "Псьол" 9-00 27 Територія бригади Краснопільський
30 5 Запсільська ФГ "Батьківщина" 11-00 2 Територія бригади Краснопільський
30 5 Запсільська Фізичні особи 13-00 31 Територія сільської ради Краснопільський
30 5 Беєвська ТОВ Беєве 9-00 39 Тереторія організації Л-Долинський
30 5 Липоводолинська Липоводолинська дільниця Роменського  РЕМ 12-00 4 Тереторія організації Л-Долинський
30 5 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Ватутіна, 69 (біля КП "Водоканал") Лебединський
30 5 Сумська КП "Шляхрембуд" 09-00 31 територія підприємства м. Суми
30 5 Лантратівська  Фізичні особи 8-00-17-00 26 біля сільської ради Охтирський
30 5 Лантратівська  ФГ «Відродження» 8-00-17-00 5 біля сільської ради Охтирський
30 5 Лантратівська  СФГ «Світлана» 8-00-17-00 2 територія підприємства Охтирський
30 5 Новогребельська  Фізичні особи 9 33 Територія сільської ради Роменський
2 6 Панасівська Фізичні особи 9-00 49 Тереторія с/р Л-Долинський
3 6 Воскресенська СФГ «Земля» 9-00 6 Територія підприємства Буринський
3 6 Воскресенська ФГ «Антей» 10-30 7 Територія підприємства Буринський
3 6 Воскресенська Фізичні особи 11-30 33 Біля сільської ради Буринський
3 6 Черепівська Фізичні особи 15-00 25 Біля сільської ради Буринський
3 6 Глухівська ТОВ ”Глухівський елеватор” 9-00 2 Гараж елеватора Глухівський
3 6 Глухівська Комунальне підприємство “Глухівський тепловий район” 9-00 9 Гараж КП «Глухівський тепловий район» Глухівський
3 6 Глухівська ПАТ"Сумиобленерго" 9-00 10 Гараж ПАТ Глухівський
3 6 Глухівська ТОВ АТП"Укрространс" 9-00 2 Гараж ПАТ Глухівський
3 6 Михайлівська СТОВ «Промінь» 09-00 6 територія підприємства Лебединський
3 6 Михайлівська СФГ «Прометей» 10-00 5 територія підприємства Лебединський
3 6 Михайлівська Фізичні особи 11-00 18 територія с/ради Лебединський
3 6 Межиріцька ЗОШ с. Межиріч 13-00 2 територія підприємства Лебединський
3 6 Межиріцька Фізичні особи 14-00 65 територія с/ради Лебединський
3 6 Сумська КП "Міськводоканал" 09-00 6 територія підприємства м. Суми
3 6 Кіндратівська ТОВ АФ "Лан" 9,00 61 Територія тракторної бригади Сумський
3 6 Кіндратівська ТОВ АФ "Степ" 10,30 4 Територія тракторної бригади Сумський
3 6 Кіндратівська Фізичні особи 12,00 20 Територія тракторної бригади Сумський
4 6 Слобідська СФГ «Ладуха В.Б.» 9-00 15 Територія підприємства Буринський
4 6 Слобідська ФГ «Едельвейс-2007» 12-00 9 Територія підприємства Буринський
4 6 Сумська ТОВ "Сумбудмонтаж 1" 900 1 територія підприємства м. Суми
4 6 Юр’ївська  Фізичні особи 09.00 25 Територія с/ради Путивльський
4 6 Юр’ївська  ПП Карпенко 11.00 12 Територія підприємства Путивльський
4 6 Юр’ївська  ТОВ Молчанське 9.00 2 Територія с/ради Путивльський
4 6 Зноб-Новгородська "Агроліцей" 09-00 18 Теріторія підпр. С-Будський
4 6 Зноб-Новгородська "Хлібохарчопром" 12-00 3 Теріторія підпр. С-Будський
4 6 Зноб-Новгородська Фізичні особи 13-00 26 Теріторія ради С-Будський
4 6 Мащанська ПП.Мащанське. 9.00 1  Господарство. Тростянецький
4 6 Мащанська Фізичні особи 10.00 6 Сільрада. Тростянецький
4 6 Чапліївська ТОВ "УГАК" 9-00 24 теріторія підприємства Шосткинський
4 6 Чапліївська Фізичні особи 13-00 47 площа біля ради Шосткинський
5 6 Марківська ПП "Дружба 6" 8.00-17.00 13 Територія підприємства Білопільський
5 6 Марківська Фізичні особи 8.00-17.00 16 Територія сільської ради Білопільський
5 6 Тарасівська ПСП "Весна" 9:17 2 Територія підприємства В-Писарівський
5 6 Підопригорівська  ПП «Надь»  9-00 36 територія підприємства Лебединський
5 6 Підопригорівська  Фізичні особи 14-00 35 територія с/ради Лебединський
5 6 Сумська ПАТ "СУМИХІМПРОМ" 09-00 54 територія підприємства м. Суми
5 6 Біловодська СЗАТ ім. Щорса 10 20 Територія тракторної бригади. Роменський
5 6 Біловодська ПАТ «Біловодський КХП» 13 12 Територія підприємства Роменський
5 6 Бобрицька  Роменська ДСДС 9 5 Територія сільської ради Роменський
5 6 Бобрицька  Фізичні особи 9 53 Територія сільської ради Роменський
5 6 Білківська ФГ.Світлана.  9.00 4 Господарство. Тростянецький
5 6 Білківська Фізичні особи 11.00 21 Сільрада. Тростянецький
6 6 Пожнянська Фізичні особи 9:17 35 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
6 6 Шалигинська ТОВ “Шалигинське” 9:00 19 Територія тракторної бригади Глухівський
6 6 Шалигинська Фізичні особи 12-00 37 Територія тракторної бригади Глухівський
6 6 Шалигинська ФГ «Вікторія» 15-00 3 Територія тракторної бригади Глухівський
6 6 Кролевецька ДП "Кролевецький Агролісгосп" 10.00 4 Територія господарства Кролевецький
6 6 Кролевецька Філія ФПАТ ДПЗКУ Кролевецький КХП 11.00 6 Територія підприємства Кролевецький
6 6 Кролевецька Філія "Кролевецький РЕМ"ПАТ"Сумиобленерго" 12.00 8 Територія підприємства Кролевецький
6 6 Кролевецька Фізичні особи 14.00 25 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
6 6 Сумська Сумська біофабрика 09-00 2 територія підприємства м. Суми
6 6 Перекопівська  СФГ «Нива» 9 2 Територія сільської ради Роменський
6 6 Перекопівська  СФГ Моголівця В.М. 9 4 Територія сільської ради Роменський
6 6 Перекопівська  Фізичні особи 9 65 Територія сільської ради Роменський
6 6 Перекопівська  СГОК «Агрополісервіс» 9 1 Територія сільської ради Роменський
6 6 Степанівська ТОВ "Хлібодар" 8,30 33 Територія тракторної бригади Сумський
6 6 Степанівська Фізичні особи 11,30 78 Територія тракторної бригади Сумський
6 6 Степанівська ТОВ "Владана" 13,00 11 Територія тракторної бригади Сумський
6 6 Степанівська ТОВ "Арістей" 13,30 5 Територія тракторної бригади Сумський
6 6 Степанівська СФГ "Устименка" 14,00 1 Територія тракторної бригади Сумський
6 6 Степанівська СФГ Клеменко" 14,00 1 Територія тракторної бригади Сумський
6 6 Степанівська ФГ "Мрія" 14,00 1 Територія тракторної бригади Сумський
6 6 Степанівська ТОВ "Авіка" 14,30 1 Територія підприємства Сумський
6 6 Степанівська ТОВ Сумидорожня конструкція" 14,30 3 Територія підприємства Сумський
6 6 Степанівська ТОВ "Сфера комунальна" 14,30 1 Територія підприємства Сумський
7 6 Конотоп ТОВ КП "ФЛОРА" 10.00 10 На підприємстві Конотопський
9 6 Липоводолинська Філія Липоводолинський автодор ДП Сумський обл автодор"ВАТ ДАК" Автомобільні шляхи України"  9-00 13 територія підприємства Л-Долинський
10 6 Буринська ПАТ "Сумигаз" 15-30 1 Територія підприємства Буринський
10 6 Жуківська Фізичні особи 12-00 33 Біля сільської ради Буринський
10 6 Суховерхівська Фізичні особи 9-00 23 Біля сільської ради Буринський
10 6 Червонослобідська ПП «Буринські аграрні інвестиції» 16-00 3 Територія підприємства Буринський
10 6 Мезенівська ФГ "Ранок" 9-00 1 ФГ " Ранок" Краснопільський
10 6 Мезенівська Приватне підприємство"Мезенівка" 10-00 1 Приватне підприємство"Мезенівка" Краснопільський
10 6 Мезенівська Фізичні особи 11-00 53 Територія сільської ради Краснопільський
10 6 Лебединська КП «Комбінат благоустрою» 8-00 10 територія підприємства Лебединський
10 6 Сумська ТОВ "Сумська будівельно-постач. компнія" 09-00 2 територія підприємства м. Суми
10 6 Охтирська Фізичні особи 8-00-17-00 50 біля Інспекції пер. Челюскіна 10  Охтирський
10 6 Глинська  ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей» 9 25 Територія навчального закладу Роменський
10 6 Глинська  Глинська школа-інтернат 11 1 Територія сільської ради Роменський
10 6 Глинська  Фізичні особи 11 43 Територія сільської ради Роменський
10 6 Бездрицька ТОВ АФ "Родючисть" 9,00 4 Територія підприємства Сумський
10 6 Бездрицька ФГ "Рисованого" 9,30 2 Територія підприємства Сумський
10 6 Бездрицька ПАТ "Сумський завод продтоварів" 10,00 5 Територія підприємства Сумський
10 6 Бездрицька Фізичні особи 11,00 44 Територія с/р Сумський
11 6 Жовтневська ЗАТ "Мрія" 10.00 43 Тракторна бригада Конотопський
11 6 Жовтневська Фізичні особи 14.00 17 Тракторна бригада Конотопський
11 6 Підставська Фізичні особи 9-00 24 Тереторія с/р Л-Долинський
11 6 Сумська Фізичні особи 09-00 58 вул. Н.Сироватська, 66 (територія АЦ "Камаз" м. Суми
11 6 Лінівська Фізичні особи 08.00 31 Територія с/ради Путивльський
11 6 Лінівська ФГ Скворцов 10.00 7 Територія підприємства Путивльський
11 6 Новослобідська Фізичні особи 11.00 55 Територія с/ради Путивльський
11 6 Новослобідська ПП Троценко 11.00 8 Територія с/ради Путивльський
11 6 Путивльська Путивльський ЖКГ 14.00 7 Територія підприємства Путивльський
11 6 Путивльська Міьска рада 14.00 1 Територія підприємства Путивльський
11 6 Путивльська ТОВ Агротехресурс 16.00 5 Територія підприємства Путивльський
11 6 Хоминцівська  Хоминцівська сільська рада 9 1 Територія сільської ради Роменський
11 6 Хоминцівська  СФГ «Воля» 9 1 Територія сільської ради Роменський
11 6 Хоминцівська  Фізичні особи 9 61 Територія сільської ради Роменський
11 6 Воронізька ПСП "Придеснянське" 9-00 20 теріторія підприємства Шосткинський
11 6 Воронізька ДП "Шосткаторф" 12-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
11 6 Воронізька Воронізька ЗОШ 12-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
11 6 Воронізька Фізичні особи 13-00 36 площа біля ради Шосткинський
12 6 Луциківська ПП "Дружба 6" Луциківська філія 8.00-17.00 6 Територія підприємства Білопільський
12 6 Луциківська Фізичні особи 8.00-17.00 11 Територія сільської ради Білопільський
12 6 Пекарівська ПСП "Глорія" 10.00 6 Тракторна бригада Конотопський
12 6 Пекарівська Фізичні особи 12.00 7 Тракторна бригада Конотопський
12 6 Лебединська ДП «Лебединське лісове господарство» 8-00 20 територія підприємства Лебединський
12 6 Сумська ТОВ ВКФ "Ремонтник" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
12 6 Старо-Іванівська  Фізичні особи 8-00-17-00 37 біля сільської ради Охтирський
12 6 Старо-Іванівська  СТОВ «Бєлий город» 8-00-17-00 2 біля сільської ради Охтирський
12 6 Тростянець Тростянецькомунсервіс.  9.00 7 Комунсервіс Тростянецький
12 6 Тростянець Фізичні особи 11.00 32 Інспекція Тростянецький
12 6 Антонівська  ППА „Надія” 9-00 4 Тр. бр. ППА «Надія» Ямпільський
12 6 Антонівська Фізичні особи 11-00 4 територія біля будинку сільської  ради Ямпільський
13 6 В-Писарівська Філія "Великописарівський райавтодор" 9:17 1 Територія підприємства В-Писарівський
13 6 Кролевецька ТОВ Кролевець Агро  10.00 12 Територяія підприємства Кролевецький
13 6 Кролевецька ДТГО Південно західна залізниця  11.00 4 Територія підприємства Кролевецький
13 6 Кролевецька Фізичні особи 12.00 25 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
13 6 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Куличанська, 21 (біля МРЕВ ДАІ) Лебединський
13 6 Сумська Сумська дирекція УДППЗ "Укрпошта" 09-00 3 територія підприємства м. Суми
13 6 Лутищанська  Лутищанська ЗОШ 8-00-17-00 1 біля сільської ради Охтирський
13 6 Лутищанська  Фізичні особи 8-00-17-00 14 тр. бригада   Охтирський
13 6 Лутищанська  ФГ «Лутищанська Слобода»  8-00-17-00 4 Територія підприємства Охтирський
13 6 Лутищанська  ТОВ «Літос» 8-00-17-00 1 Територія підприємства Охтирський
13 6 Лутищанська  ТОВ «Охтирка Агро» 8-00-17-00 25 Територія підприємства Охтирський
13 6 МалоПавлівська  ПСП «Жовтневе» 8-00-17-00 12 Територія підприємства Охтирський
14 6 Юрівська  ТОВ "Юрівка" 10.00 4 Тракторна бригада Конотопський
14 6 Юрівська  Юрівська ЗОШ1-3ст 12.00 2 Тракторна бригада Конотопський
14 6 Юрівська  Фізичні особи 14.00 38 Тракторна бригада Конотопський
16 6 Буринська Філія "Буринський райавтодор" ДП "Сумський облавтодор" 9-00  7 Територія підприємства Буринський
16 6 Підлипенська Фізичні особи 10.00 33 Тракторна бригада Конотопський
16 6 Подільська  ТОВ "Липоводолинський Райснаб" 9-00 64 Тереторія організації Л-Долинський
16 6 Подільська  ФГ"Поділля-Інвест" 12-00 9 Тереторія організації Л-Долинський
16 6 Подільська  Фізичні особи 11-00 19 Тереторія с/р Л-Долинський
17 6 Буринська Фізичні особи 9-00 60 Біля майстерні колишнього "Агротехсервісу" Буринський
17 6 Шаповалівська ПАТ "Конотопагротехсервіс" 10.00 16 Тракторна бригада                                       Конотопський
17 6 Чернеччинська ТОВ "Чернеччинське" 9-00 26 тракторна бригада Краснопільський
17 6 Чернеччинська Комунальне г-во Чернеччинської с/р       13-00 2 Сільська рада Краснопільський
17 6 Чернеччинська Фізичні особи 14-00 27 Територія сільської ради Краснопільський
17 6 Гарбузівська СФГ «Перлина» 9-00 20 територія підприємства Лебединський
17 6 Гарбузівська Фізичні особи 12-00 14 територія с/ради Лебединський
17 6 М.Висторопська М. Висторопський коледж СНАУ 14-00 8 територія підприємства Лебединський
17 6 М.Висторопська Фізичні особи 15-00 8 територія с/ради Лебединський
17 6 Сумська ДП ПАТ "Сумбуд" БМП "Хімбуд-2"  09-00 7 територія підприємства м. Суми
17 6 Охтирська Фізичні особи 8-00-17-00 50 біля Інспекції пер. Челюскіна 10  Охтирський
17 6 Роменська  ДАЗТ «Південна залізниця» 9 7 Територія підприємства Роменський
17 6 Роменська  Кременчуцьке БМЕУ ПЗ 9 4 Територія підприємства Роменський
18 6 Русанівська Фізичні особи 9-00 20 Тереторія с/р Л-Долинський
18 6 Русанівська ФГ "Стогнієнко" 9-00 4 Тереторія с/р Л-Долинський
18 6 Саївська ФГ "Нестеренко" 14-00 1 Тереторія с/р Л-Долинський
18 6 Саївська Фізичні особи 14-00 43 Тереторія с/р Л-Долинський
18 6 Путивльська Фізичні особи 09-00 22 стоянка вул. Радянська 70 Путивльський
18 6 Біловодська ТОВ «АФ «Біловоди» 15 22 Територія підприємства Роменський
18 6 Роменська  Кременчуцька дистанція електропостачання Південної залізниці 11 2 Територія підприємства Роменський
18 6 Кривоносівська Фізичні особи 09-00 12 Теріторія ради С-Будський
18 6 Станівська ФГ.Краківське.  9.00 1  Господарство Тростянецький
18 6 Станівська Фізичні особи 10.00 22 Сільрада. Тростянецький
18 6 Собицька ТОВ АФ "Україна" 10-00 7 теріторія підприємства Шосткинський
18 6 Собицька МПСП "Оазис" 11-00 10 теріторія підприємства Шосткинський
18 6 Собицька Фізичні особи 14-00 29 площа біля ради Шосткинський
19 6 Ворожбянська Фізичні особи 8.00-17.00 77 Територія міської ради Білопільський
19 6 В-Писарівська Філія ДНЗ "Охтирський центр ПТО с.м.т. Велика Писарівка 9:17 5 Територія Філії В-Писарівський
19 6 Іващенківська Фізичні особи 9-00 14 Територія сільської ради Глухівський
19 6 Конотоп ДТГО ПЗЗ "МБУ-5" 10.00 16 На підприємстві    Конотопський
19 6 Конотоп Фізичні особи 9-00 30 Вул Б Хмельницьког, пл. біля гурт. ПАТ Конотопагротехсервіс" Конотопський
19 6 Семенівська СВК АФ "Семенівська" 9-00 12 Тереторія організації Л-Долинський
19 6 Семенівська Фізичні особи 12-00 11 Тереторія с/р Л-Долинський
19 6 Лебединська ДПТНЗ «Лебединське  ВПУ лісового господарства» 8-00 35 територія підприємства Лебединський
19 6 Сумська Сумська дистанція електропостачання Південної залізниці 09-00 1 територія підприємства м. Суми
19 6 Смілівська  ФГ «Рубін» 9 5 Територія сільської ради Роменський
19 6 Смілівська  Фізичні особи 9 83 Територія сільської ради Роменський
19 6 Білківська ФГ Родина 9.00 1 Фермерські господарства. Тростянецький
19 6 Білківська ФГ Мрія 9.00 3 фермерське господарство Тростянецький
19 6 Білківська ФГ Воля 10.00 4 фермерське господарство Тростянецький
19 6 Білківська ФГ Колос 11.00 1 фермерське господарство Тростянецький
19 6 Білківська ФГ Земля 12.00 2 фермерське господарство Тростянецький
20 6 Яблучненська Фізичні особи 9:17 48 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
20 6 Попівка ТОВ АФ " Конотопська" 10.00 62 Тракторна бригада                                       Конотопський
20 6 Попівка Фізичні особи 14.00 92 Тракторна бригада Конотопський
20 6 Алтинівська  Фізичні особи 10.00 36 Біля сільської ради Кролевецький
20 6 Кролевецька Фізичні особи 12.00 25 Територія АТП Агротехсервіс  Кролевецький
20 6 Пристайлівська ТОВ «Агроеколайн» 9-00 13 територія підприємства Лебединський
20 6 Пристайлівська СФГ «Вікторія» 12-00 5 територія підприємства Лебединський
20 6 Пристайлівська Фізичні особи 14-00 10 територія с/ради Лебединський
20 6 Сумська Сумська митниця Міндоходів 09-00 2 територія підприємства м. Суми
20 6 Олешнянська  Фізичні особи 8-00-17-00 23 біля сільської ради Охтирський
20 6 Олешнянська  Олешнянська ЗОШ 8-00-17-00 1 біля сільської ради Охтирський
20 6 Олешнянська  ТОВ "Нива -Агротех"    8-00-17-00 4 територія підприємства Охтирський
20 6 Сулимівська  СТОВ «Дружба Нова» 9 5 Територія сільської ради Роменський
20 6 Сулимівська  Фізичні особи 9 29 Територія сільської ради Роменський
23 6 Лебединська ПАТ «Сумигаз» 8-00 4 територія підприємства Лебединський
23 6 Старогутська Фізичні особи 10-00 16 Теріторія ради С-Будський
24 6 Олександрівська Фізичні особи 09-00 16 Біля сільської ради Буринський
24 6 Гвинтівська СФГ "Сад" 12-30 2 Територія підприємства Буринський
24 6 Гвинтівська Фізичні особи 13-00 32 Біля сільської ради Буринський
24 6 Пустогородська Фізичні особи 9-00 5 Територія сільської ради Глухівський
24 6 Обложківська ПГ "Добробут-7" 15-00 3 Територія підприємства Глухівський
24 6 Михайлівська  ПАТ ПЗ «Михайлівка» 9-00 44 територія підприємства Лебединський
24 6 Михайлівська  ФГ «Спас Агро» 12-00 2 територія підприємства Лебединський
24 6 Михайлівська  Фізичні особи 13-00 41 територія с/ради Лебединський
24 6 Сумська ВАТ "Укртелеком" Сумська філія 09-00 13 територія підприємства м. Суми
24 6 Козельненська ТОВ АФ "Фрунзе" 9.00-17.00 9 Територія господарства Недригайлівський
24 6 Козельненська Фізичні особи 9.00-17.00 51 Територія сільської ради Недригайлівський
25 6 Курганська ТОВ «Михайловка-АФК» 9-00 5 територія підприємства Лебединський
25 6 Курганська ТОВ "Угроїдський цукровий завод" 12-00 1 територія підприємства Лебединський
25 6 Курганська Фізичні особи 13-00 24 територія с/ради Лебединський
25 6 Сумська Сумське управління по експлуатації газового господарства 09-00 2 територія підприємства м. Суми
25 6 Мачуліщанска Фізичні особи 09.00 9 Територія с/ради Путивльський
25 6 Рев’якінська  Фізичні особи 11.00 13 Територія с/ради Путивльський
25 6 Рев’якінська  ТОВ Агріпорт _ Норд 12.00 20 Територія підприємства Путивльський
25 6 Казачанська Фізичні особи 16.00 18 Територія с/ради Путивльський
25 6 Роменська  ГУМГ Роменської міської ради 9 13 Територія підприємства Роменський
25 6 Роменська  КП «Ромнитеплосервіс» 11 1 Територія підприємства Роменський
26 6 Річківська СФГ "Женьшень" , СФГ "Шафорост" 8.00-17.00 4 Територія підприємства Білопільський
26 6 Річківська Фізичні особи 8.00-17.00 37 Територія сільської ради Білопільський
26 6 Коршачинська Фізичні особи 8.00-17.00 15 Територія сільської ради Білопільський
26 6 Конотоп ФГ "Федченко" 10.00 3 На підприємстві Конотопський
26 6 Рябушківська ТОВ "Пролісок" 9-00 22 територія підприємства Лебединський
26 6 Рябушківська СФГ «Падалкове» 13-00 4 територія підприємства Лебединський
26 6 Рябушківська Фізичні особи 14-00 72 територія с/ради Лебединський
26 6 Сумська  Південна колія.Сумська дистанція захисних лісонасаджень 09-00 10 територія підприємства м. Суми
26 6 Пологівська  Фізичні особи 8-00-17-00 41 біля сільської ради Охтирський
26 6 Пологівська  СФГ "Мета" 8-00-17-00 2 біля сільської ради Охтирський
26 6 Казачанська ФГ Воловченко 16.00 3 Теріторія с/ради Путивльський
27 6 Ямненська ТОВ СНВ АФ "Мрія" 9:17 14 Територія підприємства В-Писарівський
27 6 Ямненська Ф/Г "Бантов" 9:17 15 Територія підприємства В-Писарівський
27 6 Стариківська Фізичні особи 9-00 5 Територія сільської ради Глухівський
27 6 Соснівська ПСП АФ "Соснівська" 10.00 31 Тракторна бригада                                       Конотопський
27 6 Соснівська Фізичні особи 14.00 46 Тракторна бригада Конотопський
27 6 Ленінська Фізичні особи 10.00 23 Біля сільської ради Кролевецький
27 6 Кролевецька Фізичні особи 12.00 25 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
27 6 Синівська Відділ освіти (Синівська ЗОШ І-ІІІ ст) 9-00 2 Тереторія організації Л-Долинський
27 6 Синівська ДПТНЗ СПАЛ 10-00 26 Тереторія організації Л-Долинський
27 6 Синівська Синівський будинок інтернат 12-00 1 Тереторія організації Л272-Долинський
27 6 Синівська Фізичні особи 13-00 47 Тереторія с/р Л-Долинський
27 6 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Ватутіна, 69 (біля КП "Водоканал") Лебединський
27 6 Рибальська  Фізичні особи 8-00-17-00 12 біля сільської ради Охтирський
27 6 Дібрівська  Дібрівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ Роменської районної ради 9 1 Територія сільської ради Роменський
27 6 Дібрівська  Фізичні особи 9 35 Територія сільської ради Роменський
30 6 Конотоп ТОВ "КОНОТОПАГРО" 10.00 8 На підприємстві Конотопський
30 6 Липоводолинська ТОВ "Альянс" 9-00 6 Тереторія організації Л-Долинський
30 6 Сумська Сумська філія ШБУ-№11 ВАТ "Харківшляхбуд" 09-00 5 територія підприємства м. Суми
30 6 Роменська  ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика» 11 5 Територія підприємства Роменський
1 7 Хустянська ТОВ "Хустянське" 10-00 1 Територія підприємства Буринський
1 7 Хустянська Фізичні особи 10-30 32 Біля сільської ради Буринський
1 7 Буриківська Фізичні особи 9-00 4 Біля сільської ради Буринський
1 7 Хижківська Сільськогосподарський обслуговуюч. кооп "ЗГОДА" 10.00 8 Тракторна бригада                                       Конотопський
1 7 Хижківська Фізичні особи 12.00 24 Тракторна бригада Конотопський
1 7 Конотоп Конотопське упр. Газового господарства 10.01 2 На підприємстві Конотопський
1 7 Яганівська Фізичні особи 9-00 38 Тереторія с/р Л-Долинський
1 7 Яганівська ФГ "Меркурій" 12-00 4 Тереторія с/р Л-Долинський
1 7 Сумська ДП "Завод обважних бурильних та ведучих труб" 13-00 4 територія підприємства м. Суми
1 7 Сумська ТОВ"СФЕРА КОМУНАЛЬНА" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
2 7 Первомайська ТОВ “Агропервомайськ 9-00 22 Територія тракторної бригади Глухівський
2 7 Первомайська Фізичні особи 12-00 10 Територія тракторної бригади Глухівський
2 7 Сумська СТОВ "Піщане" 09-00 34 територія підприємства м. Суми
2 7 Ч.Слобідська ПП "Червонослобідське 2" 9.00-17.00 11 Територія господарства Недригайлівський
2 7 Ч.Слобідська Фізичні особи 9.00-17.00 12 Територія сільської ради Недригайлівський
2 7 Бобінська Фізичні особи 08.00 17 Територія с/ради Путивльський
2 7 Мазівська Фізичні особи 10.00 21 Територія с/ради Путивльський
2 7 Мазівська  ПАТ Мир 11.00 26 Територія підприємства Путивльський
2 7 Мазівська  КУМС 15.00 29 Територія підприємства Путивльський
2 7 Глазівська ТОВ АФ "Глазівська" 10-00 7 теріторія підприємства Шосткинський
2 7 Глазівська Фізичні особи 13-00 7 площа біля ради Шосткинський
2 7 Каліївська ПП "Восход" 14-00 6 теріторія підприємства Шосткинський
2 7 Каліївська Фізичні особи 16-00 3 площа біля ради Шосткинський
3 7 Вирівська ПСП "Зоря" 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
3 7 Вирівська ПАТ "Вирівське ХПП" 8.00-17.00 6 Територія підприємства Білопільський
3 7 Вирівська Фізичні особи 8.00-17.00 66 Територія сільської ради Білопільський
3 7 Конотоп Фізичні особи 9-00 30 Вул.  Батуринська пл. біля сінного ринку Конотопський
3 7 Сумська КП "Спеціалізований Комбінат" 13-00 3 територія підприємства м. Суми
3 7 Чупахівська Хухрянська ЗОШ 8-00-17-00 2 біля сільської ради Охтирський
3 7 Хухрянська  Фізичні особи 8-00-17-00 63 біля сільської ради Охтирський
3 7 Хухрянська  ПСП «Хухрянське» 8-00-17-00 71 територія підприємства Охтирський
3 7 Хухрянська  ФГ «Зодіак» 8-00-17-00 3 біля сільської ради Охтирський
3 7 Ямпільська ДП Ямпільський  „Агро лісгосп 9-00 4 територія ДП Ямпільський  „Агро лісгосп Ямпільський
3 7 Ямпільська Фізичні особи 11-00 27 майданчик біля ВАТ «ЯМЗ» Ямпільський
4 7 Кролевецька Фізичні особи 10.00 25 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
4 7 Сумська ТОВ "Спецбуд" 09-00 8 територія підприємства м. Суми
4 7 Охтирська Фізичні особи 8-00-17-00 40 біля Інспекції пер. Челюскіна 10  Охтирський
4 7 Чернеччинська  Охтирський "Агролісгосп" 8-00-17-00 1 територія підприємства Охтирський
4 7 Чернеччинська  Фізичні особи 8-00-17-00 78 біля сільської ради Охтирський
4 7 Чернеччинська  Черничанська ЗОШ 8-00-17-00 1 біля сільської ради Охтирський
4 7 Чернеччинська  «Тепличний комбінат» 8-00-17-00 12 територія підприємства Охтирський
4 7 Чернеччинська  ФГ «Світанок» 8-00-17-00 1 територія підприємства Охтирський
4 7 Чернеччинська  ФГ "Світанок-2" 8-00-17-00 2 територія підприємства Охтирський
4 7 Хмелівська  КУСОР Хмелівський психоневрологічний інтернат 9 5 Територія сільської ради Роменський
4 7 Хмелівська  Фізичні особи 10 41 Територія сільської ради Роменський
7 7 Грузьківська Фізичні особи 10.00 21 Тракторна бригада Конотопський
7 7 Грузьківська ПСП "Агросвіт" 10.00. 4 Тракторна бригада Конотопський
8 7 Червонослобідська Фізичні особи 09-00 32 Біля сільської ради Буринський
8 7 Яснопольщанська Фізичні особи 9-00 19 Тереторія с/р Л-Долинський
8 7 Яснопольщанська ФГ "Новий мир" 9-00 2 Тереторія с/р Л-Долинський
8 7 Сумська Фізичні особи 09-00 70 вул. Тополянська, 28 (тер. ТОВ "Демпург") м. Суми
8 7 Роменська  Роменський коледж СНАУ 9 13 Територія закладу Роменський
9 7 Сумська Сумське дочірнє агролісогосподарське підприємство "Сумський агролісгосп" 09-00 1 територія підприємства м. Суми
9 7 Бояролежачанська  Фізичні особи 09.00 15 Територія с/ради Путивльський
9 7 Путивльська Путивльський РЕМ 13.00 3 Територія підприємства Путивльський
9 7 Путивльська ТОВ ПМК 14.00 2 Територія підприємства Путивльський
9 7 Шосткинська ТОВ "Шостка-тепло" 9-00 1 теріторія підприємства Шосткинський
9 7 Шосткинська ТОВ "Магдан-Шостка" 10-00 3 теріторія підприємства Шосткинський
9 7 Шосткинська Фізичні особи 11-00 17 майданчик (6 Гв. Дивізії, 1) Шосткинський
10 7 Улянівська Фізичні особи 8.00-17.00 61 Територія селищної ради Білопільський
10 7 Гуринівська ТОВ СП "СІЛВА" 8.00-17.00 2 Територія підприємства Білопільський
10 7 Гуринівська Фізичні особи 8.00-17.00 10 Територія сільської ради Білопільський
10 7 Лебединська ВАТ «Лебединська  швейна  фабрика» 8-00 2 територія підприємства Лебединський
10 7 Лебединська ТОВ «Водограй» 11-00 1 територія підприємства Лебединський
10 7 Сумська Сумське регіональне управління "Слобожанщина" ВАТ КБ "Надра" 09-00 3 територія підприємства м. Суми
10 7 Миколаївська  ТОВ «Калина» 9 5 Територія сільської ради Роменський
10 7 Миколаївська  ФГ «Лєонов» 9 6 Територія сільської ради Роменський
10 7 Миколаївська  Фізичні особи 9 48 Територія сільської ради Роменський
10 7 Кренидівська Фізичні особи 12-00 16 Теріторія ради С-Будський
10 7 Кренидівська СТОВ"Обрій" 09-00 17 Теріторія підпр. С-Будський
10 7 Дружбівська „Південно-західна залізниця» ПЧ-6 9-00 15 гараж ПЧ-6 Ямпільський
10 7 Дружбівська Лінійна лікарня 11-00 2 Лінійна лікарня Ямпільський
10 7 Дружбівська Фізичні особи 12-00 18 Територія КП «ЖФ Дружба” Ямпільський
10 7 Чуйківська СТОВ "Зоря" 14-00 4 Територія СТОВ "Зоря" Ямпільський
10 7 Чуйківська Фізичні особи 15-00 2 Майданчик біля контори СТОВ "Зоря" Ямпільський
11 7 В-Писарівська Фізичні особи 9:17 77 Майданчик за будинком культури В-Писарівський
11 7 Вищевеселівська Фізичні особи 9:17 24 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
11 7 Катанська Ф/Г "Колосок" 9:17 1 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
11 7 Катанська Фізичні особи 9:17 14 Майданчик біля сільської ради В-Писарівський
11 7 Горілівська Фізичні особи 9-00 6 Територія сільської ради Глухівський
11 7 Горілівська ФГ «Велес» 12-00 2 Територія сільської ради Глухівський
11 7 Горілівська ФГ"Пащенко" 12-00 1 Територія сільської ради Глухівський
11 7 Кошарівська Фізичні особи 10.00 15 Тракторна бригада Конотопський
11 7 Конотоп ТОВ "Ремавтокомплект-сервіс" 10.00 8 На підприємстві     Конотопський
11 7 Кролевецька Фізичні особи 10.00 25 Територія АТП Агротехсервіс Кролевецький
11 7 Лебединська Фізичні особи 9-00 20 вул. Куличанська, 21 (біля МРЕВ ДАІ) Лебединський
11 7 Галківська Фізичні особи 9 6 Територія Рогинцівської сільської ради Роменський
11 7 Рогинцівська  Фізичні особи 9 126 Територія сільської ради Роменський
11 7 Кияницька ФГ "Грека В.В." 9,00 5 Територія с/р Сумський
11 7 Кияницька ФГ "Турченка Б.Д." 10,00 6 Територія с/р Сумський
12 7 Суходільська Фізичні особи 9-00 22 Територія сільської ради Глухівський
12 7 Стецьківська ПП Шаповал 9,00 1 Територія підприємства Сумський
12 7 Стецьківська ТОВ АК "Рост-Сервіс" 9,30 7 Територія підприємства Сумський
12 7 Стецьківська ФГ "Ільченко О.В." 10,30 2 Територія підприємства Сумський
12 7 Стецьківська ТОВ "Садівник" 11,30 4 Територія підприємства Сумський
12 7 Стецьківська ПП "Кривцова" 12,00 1 Територія підприємства Сумський
12 7 Стецьківська Фізичні особи 12,00 53 Територія підприємства Сумський
12 7 Стецьківська ЗАТ Сумський комбікормовий завод 14,30 4 Територія підприємства Сумський
14 7 Шпотівська Фізичні особи 10.00 43 Тракторна бригада Конотопський
14 7 Сумська Сумський будівельний коледж 09-00 1 територія підприємства м. Суми
14 7 Путивльська Фізичні особи 09-00 22 стоянка вул. Радянська 70 Путивльський
15 7 Степанівська Фізичні особи 11-00 19 Біля сільської ради Буринський
15 7 Верхньосагарівська Фізичні особи 9-00 5 Біля сільської ради Буринський
15 7 Рубанська Фізичні особи 9.00-17.00 20 Територія сільської ради Недригайлівський
16 7 Пожнянська Ф/Г "Колос" 9:17 3 Територія підприємства В-Писарівський
16 7 Глухів ДП "Глухівське лісове господарство 9-00 13 Територія підприємства Глухівський
16 7 Глухів ПП"Аграрні інвестиції" 12-00 3 Територія підприємства Глухівський
16 7 Сумська Сумський регіональнийвідділ МТП південнї залізниці 09-00 2 територія підприємства м. Суми
16 7 Волокітенська Фізичні особи 09.00 21 Територія с/ради Путивльський
16 7 В’язенська Фізичні особи 12.00 9 Територія с/ради Путивльський
16 7 Стрільниківська Фізичні особи 15.00 7 Територія с/ради Путивльський
16 7 Стрільниківська ФГ Сейм 15.00 1 Територія с/ради Путивльський
16 7 Постольненська ТОВ "Аграрне" 9,00 9 Територія підприємства Сумський
16 7 Постольненська Фізичні особи 10,30 35 Територія підприємства Сумський
16 7 Северинівська САП "Родючисть" 13,00 41 Територія підприємства Сумський
16 7 Миронівська ОСББ "Меліоратор" 9-00 2 теріторія підприємства Шосткинський
16 7 Миронівська Фізичні особи 10-00 26 площа біля ради Шосткинський
17 7 Іскрисківщинська Фізичні особи 8.00-17.00 8 Територія сільської ради Білопільський
17 7 Білопільська Фізичні особи 8.00-17.00 70 Територія міської ради Білопільський
17 7 В-Писарівська Ф/Г "Промінь" 9:17 3 Територія підприємства В-Писарівський
17 7 Конотоп ТОВ "Житловоексплуатаційна дільниця "Південна" 11.00 2 На підприємств