Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Весняному полю – якісну підготовку техніки
 

               Інспекторами управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки в 2013 році по дотриманню суб’єктами господарювання  Правил технічної експлуатації машин та вимог охорони праці при їх використанні,      перевірено 226 господарств.

               З  5186 машин, що перебувають на обліку суб’єктів, 2346 од., або  45 відсотків від зареєстрованих не пройшли обов’язковий технічний контроль , з них 1002 тракторів. За допущені порушення  вимог чинного законодавства, до адміністративної відповідальності притягнуто 13 чоловік, з них 8  керівників  за ст.188-27.

               З метою попередження нещасних випадків на виробництві, забезпечення безпечної діяльності  операторів машин при виконанні сільгоспробіт, працівниками управління розроблені та погоджені з райдержадміністраціями зведені графіки проведення  обов’язкового технічного контролю в господарствах і організаціях районів та міст області. Зазначені графіки, завдяки сприянню місцевих органів влади, оприлюднені на сайтах райдержадміністрацій,              Держсільгоспінспекції в Сумській області, відділу технічного нагляду Держсільгоспінспекції України та в місцевих засобах інформації в грудні поточного року.  Ця робота буде продовжена і в  січні  2014 року.

              Робота,  проведена працівниками управління разом зі спеціалістами  суб’єктів господарювання дає змогу своєчасно та якісно підготувати наявний  парк машин господарств до проведення весняно-польових робіт 2014 року, які будуть в повному обсязі відповідати  вимогам  чинного законодавства.

 

 

        Прес-служба Держсільгоспінспекціїв Сумській області.Создан 30 дек 2013 
Бесплатное продвижение сайтов