Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Річні показники роботи Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Держсільгоспінспекції в Сумській області
 

         Протягом 2013 року, Управління здійснювало виконання контрольних функцій згідно до затверджених планів робіт. У квітні поточного року при Державній інспекції сільського господарства в Сумській області створена постійно діюча атестаційна комісія з надання суб’єктам господарювання права на виробництво і реалізацію насіння та садивного матеріалу. За результатами її роботи, 22 суб’єкти насінництва та розсадництва отримали право на виробництво та реалізацію насіння та садивного матеріалу та були внесені до Державного реєстру виробників насіння та садивного матеріалу України.

         В результаті їхньої роботи, у 2013 році  вироблено 15 тис. тонн насіння, яке буде використане товаровиробниками області для покращення репродукційного стану. Сертифіковано насіння для реалізації 23,3 тис. тонн та видано 732 сертифікати, також  сертифіковано 788 тис. шт. садивного матеріалу та видано 9 сертифікатів для реалізації.

         Управлінням постійно забезпечувався контроль за засипкою та доведенням до посівних кондицій насіння сільськогосподарських культур в області. Під урожай 2013 року підготовлено насіння ярих культур на рівні 132%, озимих культур – 115 %, до прогнозованої потреби. Під урожай 2014 року підготовлено насіння озимих культур в кількості 54,6 тис. тонн, або 135 % до потреби. Все насіння високих репродукцій.

         Лабораторним комплексом, до складу якого входить 19 насіннєвих лабораторій, проаналізовано 18 тис. проб насіння сільськогосподарських культур.      

         На даний час Управління проводить роботу щодо здійснення контролю за якістю насіння ярих культур, яке буде висіватися під урожай 2014 року.

 

         Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській областіСоздан 09 янв 2014 
Бесплатное продвижение сайтов