Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Підсумки діяльності державних інспекторів та результати роботи управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки за 2013 рік
 

           Державними інспекторами управління при проведенні планових заходів в 2013 році перевірено 226  суб’єктів господарювання, що на 69 відсотків більше проти показників минулого року. З  5186 машин, що знаходились на балансі суб’єктів, 2396 або практично кожна друга від наявних,  за технічним станом не відповідали вимогам діючих нормативних актів. Експлуатація несправних машин тимчасово заборонена, на усунення виявлених порушень керівникам підприємств  інспекторами  видано 93 приписи.

          Особливу увагу, при проведенні планових заходів, державними інспекторами було приділено дотриманню вимог Правил технічної експлуатації машин та охорони праці при їх використанні навчальними закладами області, які готують  трактористів - машиністів. З 238 машин, що знаходилися на обліку в 12 перевірених  суб’єктів, 139 од. або 58 відсотків не відповідали вимогам чинного законодавства з різних питань.

          Стан виконання приписів, виданих державними інспекторами на усунення  виявлених порушень, перевірено ними при проведенні 83 позапланових перевірок, з яких: 7 в учбових закладах, 3 у суб’єктів,  уповноважених здійснювати обов’язковий технічний контроль.

За не виконання вимог державного інспектора,  відповідно до  ст. 188-27 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 8 керівників підприємств та господарств притягнено до адмінвідповідальності.

          В цілому за звітний період, працівниками управління при виконанні функціональних обов’язків та завдань, прийнято 5776 пересічних громадян, з яких: 3647 чол. з питань проведення реєстраційно-облікових дій з власною технікою, що на 56 відсотків більше від показників 2012 року, 2129 чол. з  питань отримання посвідчення на право управління транспортними засобами або на 47 відсотків більше від минулого року.

          Крім цього, за вищезгаданий період, управлінням технічного нагляду опрацьовано та надано інформацію на 17831 запитів органів прокуратури та внутрішніх справ,  податкової інспекції та виконавчої служби,  інших установ.

          Пріоритетними напрямками роботи управління на 2014 рік передбачено подальше значне покращення співпраці  з контролюючими органами, установами, підприємствами  та господарствами щодо значного покращення якості підготовки сільськогосподарських машин до сезону польових робіт поточного року з  проходженням  ними обов’язкового технічного контролю та трактористів – машиністів навчальними закладами, дотримання суб’єктами господарювання Правил технічної експлуатації машин та вимог охорони праці при їх використанні.

 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 10 янв 2014 
Бесплатное продвижение сайтов