Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Перевірка відповідності матеріально-технічної бази, методичного забезпечення, оснащеності навчального процесу ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей»
 

          25 січня 2014 року експертною групою з перевірки закладів з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації трактористів машиністів Держсільгоспінспекції в Сумській області, відповідно до листа ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей», здійснено перевірку відповідності матеріально-технічної бази, методичного забезпечення, оснащеності навчального процесу з первинної професійної підготовки «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»), професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорій «А1», «А2», «В1», «В2, «D1»)» та встановила:

В ліцеї є в наявності 4 кабінети для проведення теоретичного навчання:

-     кабінет правил дорожнього руху і безпеки дорожнього руху;

-     кабінет будови сільськогосподарських машин, агротехнології (суміщений);

-     кабінет будови тракторів;

-     кабінет охорони праці.

        Кабінети обладнані робочим місцем викладача, класною дошкою, шафою, столами і стільцями на 30 учнівських місць.

        Стенди, схеми, плакати, основні вузли і механізми, інструкції, навчальна література систематизовані з кожного навчального предмета, що зазначено у навчальних програмах.

        Застосовуються в навчальному процесі технічні засоби навчання: відео проектор, проекційний екран, комп’ютери в кількості 6 штук, принтери – 2 шт.,  електрифікований стенд знаків дорожнього руху, електрифікований стенд світлофорів.

        Для проведення виробничого навчання в ліцеї є 2 лабораторії, три майстерні та навчальні полігони, а саме: лабораторія будови тракторів, лабораторія будови сільськогосподарських машин, сільськогосподарських машин, будови екскаваторів, слюсарна майстерня, пункт технічного обслуговування, пост технологічного налагодження машин, майданчик для практичного оволодіння навичками з керування сільськогосподарською технікою, майданчик для практичного оволодіння навичками роботи на екскаваторі.

        Навчальний заклад повністю забезпечений висококваліфікованими спеціалістами, які залучаються до навчального процесу. Весь педагогічний склад своєчасно проходить підвищення кваліфікації.

        На жаль, у зв’язку з недостатнім фінансуванням професійно-технічної освіти, навчальним закладом не ведеться придбання новітньої техніки.

За результатами перевірки експертна група інспекції вирішила, що матеріально-технічна база, методичне забезпечення та оснащеність навчального процесу закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів відповідає категоріям «А1», «А2», «В1», «В2», «D1».

 

 

 Создан 27 янв 2014Бесплатное продвижение сайтов