Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Про забезпечення додержання законодавства у сфері надрокористування
 

          За 2013 рік Управлінням контролю за використанням і охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Сумській області проведено 49 перевірок додержання вимог земельного законодавства при використанні земельних ділянок під кар’єрами. При проведенні перевірок особливу увагу звернено на правомірність зайняття та використання земельних ділянок, своєчасність сплати втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, наявність робочих проектів рекультивації порушених земель, фактичне проведення рекультивації та наявність спеціальних дозволів на зняття грунтового покриву.   

          У результаті проведення перевірок виявлено 23 порушення земельного законодавства на площі 65 гектарів. На усунення порушень видано 23 приписи та 23 посадових осіб підприємств, які проводять видобуток корисних копалин, притягнуто до адміністративної відповідальності. 

         Об’єкти нафтогазовидобувного та переробного комплексу розміщені на території п’ятьох районів області, а саме: Великописарівського, Лебединського, Липоводолинського, Охтирського та Роменського районів. Усього під вищезазначеними об’єктами використовується 1146 земельних ділянок на площі 1125 гектарів, з них під свердловинами 970 ділянок на площі 983 гектари.

 

 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 30 янв 2014 
Бесплатное продвижение сайтов