Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Звітна конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області.
 

         30 січня 2014 року відбулася звітна конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області за головуванням директора Сумського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств  Паська Олексія Миколайовича.

 

         На конференції були розглянути актуальні питання щодо використання земель сільськогосподарського призначення, технічного нагляду сільськогосподарської техніки, насіннєвого контролю та інше.

         З доповіддю про діяльність Інспекції  виступив заступник  Державної інспекції сільського господарства в Сумській області Токар Л.М.

Зокрема Леонід Михайлович розповів, що в  ході проведення заходів державного нагляду (контролю) в 2013 році, працівниками управління контролю за використанням і охороною земель,  було виявлено достатньо порушень земельного законодавства при використанні фермерськими господарствами земель державної власності сільськогосподарського призначення. В основному це були випадки виявлення фактів самовільного зайняття земельних ділянок  та використання земельних ділянок не за цільовим призначенням шляхом розорювання сіножатей та пасовищ під посів сільськогосподарських культур. Також виступаючий назвав ряд фермерських господарств, де за результатами перевірки управлінням технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки, заборонена експлуатація  від 42 до 100 відсотків наявних на балансі господарства машин, які не відповідали вимогам чинного законодавства.

 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 30 янв 2014 
Бесплатное продвижение сайтов