Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Впровадження міжнародних стандартів та системи безпеки харчових продуктів на зернопереробних та хлібопекарських підприємствах Сумської області
 

          07 лютого 2014 року заступник начальника Управління контролю якості сільськогосподарської продукції-начальник відділу контролю якості сільськогосподарської продукції та декларування Державної інспекції сільського господарства в Сумській області прийняв участь в засіданні робочої групи та семінар-нараді з питань безпеки і якості сільськогосподарської продукції, впровадження міжнародних стандартів та систем безпеки харчових продуктів, виконання законодавчих актів України з цих питань.

 

          Семінар-нарада була проведена на базі ДП «Сумистандартметрологія». Серед присутніх – керівники хлібопекарських та зернопереробних підприємств області.

 

          Спеціалісти ДП «Сумистандартметрологія» ознайомили присутніх із законодавчою та нормативною базою щодо впровадження систем управління безпекою харчових продуктів, системою НАССР, станом метрологічного та нормативного забезпечення підприємств агропромислового комплексу.

 

         За результатами семінар-наради було прийнято рішення щодо розробки планів проведення заходів по втіленню системи безпеки харчових продуктів на кожному хлібопекарському та зернопереробному підприємстві.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 10 фев 2014Бесплатное продвижение сайтов