Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Відбулася нарада з питань забезпеченості сільгосптоваровиробників області насінням ярих культур у 2014 році
 

         13 лютого 2014 року  відбулася спільна нарада  Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної  адміністрації та Державної інспекції сільського господарства в Сумській області з питань забезпеченості сільгосптоваровиробників області насінням ярих культур для проведення весняно-польових робіт у 2014 році.                                                                                                                                                   

         В нараді прийняли участь заступник директора ДепартаментуАлла Боронос , начальник Держсільгоспінспекції в Сумській області Володимир Шахов , начальник управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Євген Іванов, а також представники фірм -постачальників насіння ярих та овочевих культур.

 

         На даній нараді були обговорені питання постачання якісного насіннєвого матеріалу в регіон, виключно сортів , які придатні для вирощування  в агрокліматичних зонах області та занесені до Державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні.

 

         По закінченню зустрічі представники фірм  надали пропозиції щодо умов постачання та реалізації насіння ярих та овочевих культур .

 

 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській областіСоздан 13 фев 2014 
Бесплатное продвижение сайтов