Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Перевірка відповідності матеріально-технічної бази, методичного забезпечення, оснащеності навчального процесу ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей»
 

          З 18 по 21 лютого 2014 року експертною групою з перевірки закладів з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації трактористів машиністів Держсільгоспінспекції в Сумській області, відповідно до листа ДПТНЗ «Реутинський  професійний аграрний ліцей», здійснено перевірку відповідності матеріально-технічної бази, методичного забезпечення, оснащеності навчального процесу з первинної професійної підготовки «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»), професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорій «А1», «А2», «В1»,)» та встановлено, що кабінети для проведення теоретичного навчання, обладнані робочим місцем викладача, класною дошкою, шафою, столами і стільцями на 30 учнівських місць.

         Навчальний заклад повністю забезпечений висококваліфікованими спеціалістами, які залучаються до навчального процесу. Весь педагогічний склад своєчасно проходить підвищення кваліфікації. Комісія також відзначила полігон для практичного керування.

         На жаль, у зв’язку з недостатнім фінансуванням професійно-технічної освіти, навчальним закладом не ведеться придбання новітньої техніки. Однак навчальним закладом  заключений договір співпраці про надання матеріальної бази з ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», що надає можливість проведення навчання учнів, слухачів для практичного оволодіння навичками з керування новітньою сільськогосподарською технікою, трактором колісним CESSMX-355, CLAAS, комбайнів зернозбиральних LEXION-670, CLAAS Tucano-440.

         За результатами перевірки експертна група інспекції вирішила, що матеріально-технічна база, методичне забезпечення та оснащеність навчального процесу закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів відповідає категоріям «А1», «А2», «В1».

 

 

         Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 27 фев 2014Бесплатное продвижение сайтов