Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Перевірка відповідності матеріально-технічної бази, методичного забезпечення, оснащеності навчального процесу «Сумського національного аграрного університету»
 

          25 лютого 2014 року експертною групою з перевірки закладів з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації трактористів машиністів Держсільгоспінспекції в Сумській області, відповідно до листа«Сумського національного аграрного університету», здійснено перевірку відповідності матеріально-технічної бази, методичного забезпечення, оснащеності навчального процесу з первинної професійної підготовки «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1»), професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорій «А1») та встановила, що в  університеті складені всі умови для проведення теоретичного навчання.

         Кабінети обладнані робочим місцем викладача, класною дошкою, шафою, столами і стільцями .

         Стенди, схеми, плакати, основні вузли і механізми, інструкції, навчальна література систематизовані з кожного навчального предмета, що зазначено у навчальних програмах.

         Застосовуються в навчальному процесі технічні засоби навчання: відео проектор, проекційний екран, комп’ютери, принтери,  електрифікований стенд знаків дорожнього руху, електрифікований стенд світлофорів.

         Для проведення виробничого навчання в університеті є лабораторії,  майстерні та навчальні полігони, а саме: лабораторія будови тракторів, лабораторія будови сільськогосподарських машин,  слюсарна майстерня, пункт технічного обслуговування, пост технологічного налагодження машин, майданчик для практичного оволодіння навичками з керування сільськогосподарською технікою.

        Навчальний заклад повністю забезпечений висококваліфікованими спеціалістами, які залучаються до навчального процесу. Весь педагогічний склад своєчасно проходить підвищення кваліфікації.

        За результатами перевірки експертна група інспекції вирішила, що матеріально-технічна база, методичне забезпечення та оснащеність навчального процесу закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів відповідає категорії «А1».

 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 13 мар 2014Бесплатное продвижение сайтов