Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

Робота сектору лабораторних досліджень
 

          В структурі Державної інспекції сільського господарства в Сумській області функціонує сектор лабораторних досліджень на основі випробувальної лабораторії Державної хлібної інспекції. 26 лютого 2013 року він був атестований в ДЦ  «Украгростандартсертифікація»  на право проведення фізико-технічних показників якості зерна та продуктів його переробки.

         Сектор лабораторних досліджень Державної інспекції сільського господарства в Сумській області приймає участь в  процесі сертифікації зерна та продуктів його переробки, а також  бере участь в проведенні сертифікації послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки.

         Сектор тісно співпрацює з відділом контролю якості зерна та продуктів його переробки Управління  контролю якості сільськогосподарської продукції а саме, під час  відвантаження зерна та продуктів його переробки з зернових складів за вимогою інспектора відібрані та опломбовані зразки продукції направляються до сектору для проведення випробувань. Державними інспекторами на підставі проведених досліджень та виданих  сектором лабораторних досліджень протоколів випробувань щодо якості продукції, видаються сертифікати якості. 

         Сектор також приймає участь у вирішенні  спірних питань при визначенні показників якості  зерна та продуктів його переробки між суб`єктами ринку зерна та зерновими складами. Особлива увага приділяється пробам які надходять з не сертифікованих зернових складів області за зверненням підприємств та представників транспортних компаній  щодо інспектування зерна та продуктів його переробки до Держсільгоспінспекції  в Сумській області.

З початку 2014 року до сектору лабораторних досліджень надійшло 53 проби з яких 47 – з метою інспектування, 5 – між лабораторні порівняння, 1 – перевірка зерна Аграрного фонду.

        Сектором лабораторних досліджень проводиться постійний контроль щодо показників безпеки та вмісту ГМО в зерні та продуктах його переробки в сформованих партіях та при відвантаженні, як на  сертифікованих зернових складах так і на не сертифікованих.

 

       Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 21 мар 2014Бесплатное продвижение сайтов