Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Атестаційна комісія Держсільгоспінспекції в Сумській області повідомляє…
 

         У  лютому 2014 року атестаційною комісією Держсільгоспінспекції в Сумській області розпочато прийом документів щодо надання фізичним та юридичним особам права на виробництво та реалізацію сертифікованого насіння та садивного матеріалу багаторічних і однорічних рослин.

         Документи, які надходили від господарств перевірялися на відповідність атестаційним вимогам, зазначалися виявлені порушення та у разі невідповідності встановленим вимогам поверталися на доопрацювання.

         Проаналізувавши отримані від учасників атестації 2014 року ліцензійні угоди на використання сорту атестаційна комісія зробила висновок, що більшість насінницьких господарств сумлінно співпрацюють з ліцензіарами та дотримуються їх рекомендацій.

         Разом з тим, деякі насінницькі господарства порушують умови ліцензійних договорів в частині щодо сплати платежів за надання прав, передбачених договорами, надання об’єктивних звітів про виробництво та використання насіння, тощо. Як наслідок, з 4 господарствами області Тростянецького, Сумського, Конотопського та Ямпільського районів ліцензіари припинили  співпрацювати у подальшому. 

         За результатами проведеної атестації запропоновано атестаційній комісії Держсільгоспінспекції України занести до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу у  2014 році по Сумській області  13 суб’єктів насінництва та 2 суб’єкти розсадництва на право виробництва та реалізації сертифікованого насіння та садивного матеріалу.

 

        Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 24 мар 2014 
Бесплатное продвижение сайтов