Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Фахівці Держсільгоспінспекції в Сумській області проводять навчання спеціалістів – землевпорядників сільських, селищних рад.
 

             2 березня 2014 року в Сумському центрі післядипломної освіти Сумської облдержадміністрації,  відбулося навчання спеціалістів – землевпорядників сільських, селищних рад за програмою  тематичного семінару «Механізми управління земельними ресурсами. Зміни в земельному законодавстві України». 

             Лекцію на тему: «Державний контроль за використанням та охороною земель», для 33 слухачів, які зібралися з усіх куточків Сумщини, прочитав начальник відділу координації інспекційної діяльності Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Сумській області В.І. Пилипенко. Доповідач детально розповів про законодавчу базу, на основі якої здійснюється державний, адміністративний та громадський контроль. Слухачі   почули також, як  приймати правильні рішення при врегулюванні земельних відносин на місцях, грамотно працювати в рамках чинного земельного законодавства.

 

             Прес – служба  Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 03 апр 2014 
Бесплатное продвижение сайтов