Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Інформаційна довідка щодо розгляду звернень громадян та особистого прийому за І квартал 2014 року Держсільгоспінспекції в Сумській області
 

         Робота з розгляду звернень громадян, організації особистого прийому в Державній інспекції сільського господарства Сумської області проводиться відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про інформацію». 

         В Держсільгоспінспекції забезпечено всі умови для реалізації громадянами конституційного права на письмові звернення та особистий прийом громадян. Звернення розглядаються об’єктивно, при необхідності комісійно з виїздом на місце із забезпеченням оперативного вирішення порушених у них питань, та задоволенням законних вимог заявників. Звернення розглядаються у терміни, встановлені законодавством. Не допускається неоднозначних, неповних відповідей та безпідставної передачі розгляду звернень іншим установам.

         За І квартал 2014 року, до Державної інспекції сільського господарства надійшло 21 звернення громадян. На даний момент, 15 звернень вирішено позитивно, 6  знаходяться в стадії розгляду. Із загальної кількості звернень 2 є колективними, 1 повторне. Основною причиною повторних звернень громадян, є їхнє небажання звертатись до організацій, які мають ліцензії на виконання землевпорядних робіт, та сплачувати за це власні кошти.

         Всі звернення стосувались земельних питань, в тому числі: самовільного зайняття земельних ділянок суміжними землекористувачами; перешкоджання у використанні земельних ділянок, шляхом встановлення парканів та огорож, в тому числі, на землях загального користування (вулиць, доріг, проїздів), тощо.

         Інспекція об'єктивно, всебічно та вчасно розглядає питання, які порушуються громадянами за письмовими зверненнями та на особистому прийомі, аналізує та вживає додаткових заходів з удосконалення роботи зі звернень громадян.

 

         Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 09 апр 2014 
Бесплатное продвижение сайтов