Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Держсільгоспінспекція в Сумській області прийняла участь у обласному семінарі з питань догляду за посівами сільськогосподарських культур
 

           30 травня 2014 року Держсільгоспінспекція в Сумській області взяла участь у роботі семінару з профільними сільськогосподарськими підприємствами, на якій обговорювалися питання догляду за посівами сільськогосподарських культур.

           Семінар проводився на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України.

           У роботі семінару взяли участь Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Івченко В.М., Директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААНУ Кабанець В.М., начальник Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Держсільгоспінспекції в Сумській області Іванов Є.М., державні інспектори Держсільгоспінспекції  в Сумській області,  науковці з провідних навчальних, наукових та дослідних установ області, керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств Сумщини.

           На семінарі обговорювалася низка важливих проблем, які стосуються питань щодо належного догляду за посівами сільськогосподарських культур в умовах поточного року та вирішення шляхів для отримання запланованих обсягів врожаю зерна та насіннєвого матеріалу.

           Зокрема, Держсільгоспінспекцією присутнім були надані роз’яснення щодо важливості вчасного подання заявок керівниками господарств на попереднє інспектування насінницьких посівів та умови забезпечення вчасного та якісного проведення апробації насінницьких посівів у 2014 році.

           Як зазначив керівник Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Іванов Євген Миколайович станом на 29 травня 2014 року до Інспекції уже надійшло заявок на попереднє інспектування насінницьких посівів на  загальній  площі 48,97 тис. га. з яких ярих зернових 23,48 тис. га.,  озимих 25,49 тис. га.

 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 11 июн 2014 
Бесплатное продвижение сайтов