Державна інспекція сільського господарства в Сумській області

 

Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі у керівництва Держсільгоспінспекції в Сумській області.
            Робота з розгляду звернень громадян, організації особистого прийому в Державній інспекції сільського господарства Сумської області проводиться відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про інформацію». 

            В Держсільгоспінспекції забезпечено всі умови для реалізації громадянами конституційного права на письмові звернення та особистий прийом громадян. Звернення розглядаються об’єктивно, при необхідності комісійно з виїздом на місце із забезпеченням оперативного вирішення порушених у них питань, та задоволенням законних вимог заявників.

            Звернення розглядаються у терміни, встановлені законодавством. Не допускається неоднозначних, неповних відповідей та безпідставної передачі розгляду звернень іншим установам.

            За ІІ квартали 2014 року, до Державної інспекції сільського господарства надійшло 83 звернення громадян. Станом на 1 липня 2014 року, 71  зверненя вирішено позитивно , 12  знаходяться в стадії розгляду.

            Із загальної кількості звернень, 5 є колективними, 1 повторне. Основною причиною повторних звернень громадян, є їхнє небажання звертатись до організацій, які мають ліцензії на виконання землевпорядних робіт, та сплачувати за це власні кошти.

            Найчастіше громадяни звертаються з питань щодо розподілу земельних відносин, самовільного захоплення земельних ділянок.

            Також згідно Наказу Державної інспекції сільського господарства в Сумській області № 1538 від 25.12.2013 забезпечено функціонування телефону «гарячої» лінії за номером (0542) 27-61-74, що функціонує згідно затвердженого графіку з 10-00 до 17 00 щоденно у робочі дні.

            Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі у керівництва Держсільгоспінспекції сільського господарства  в Сумській області.

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Сумській області.Создан 12 авг 2014 
Бесплатное продвижение сайтов